امروز : یکشنبه 03 شهریور 1398
   
  • مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان :

   هیأت‌های ورزشی سمنان در راستای جذب جوانان در میادین ورزشی تلاش مضاعف کنند

   هیأت‌های ورزشی سمنان در راستای جذب جوانان در میادین ورزشی تلاش مضاعف کنند

   اولین نشست هم اندیشی مسئولین استان و شهرستان سمنان به میزبانی اداره ورزش و جوانان شهرستان سمنان برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان ؛ اولین نشست هم اندیشی مسئولین استان و شهرستان سمنان به میزبانی اداره ورزش و جوانان شهرستان سمنان و با حضور مجتبی جانعلی مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان ، سیدعباس دانایی فرماندار سمنان ، محسن ایزدبخش معاون امور ورزشی اداره کل ، حسین زیای سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان و هیئتهای ورزشی شهرستان در خانه شطرنج سمنان برگزار شد.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان نیز در این نشست ضمن ارائه برنامه‌ها، اهداف و حدود انتظارات خود، گفت: با ایجاد بسترهای مناسب و حمایت‌های این اداره کل به دنبال برطرف کردن موانع و مشکلات هیأت‌های ورزشی فعال در شهرستان سمنان هستیم.
   مجتبی جانعلی با تأکید بر فراهم شدن زمینه‌های ورزشی برای تمام جوانان در شهرستان سمنان، افزود: باید رؤسای هیأت‌ها، مربیان و ورزشکاران قدیمی و پیشکسوت در راستای جذب جوانان و نوجوانان در میادین ورزشی تلاش مضاعف کنند.
   فرماندار سمنان در این نشست ضمن قدردانی از مجموعه اقدامات مطلوب حوزه ورزش در شهرستان سمنان، هدف‌گذاری را در کسب موفقیت و توفیقات مطلوب هیأت‌های ورزشی در طول فعالیت حائز اهمیت عنوان کرد.
   دانایی بر توسعه فعالیت‌های ورزشی با استفاده از تمام ظرفیت‌های دستگاه‌های اجرایی تأکید کرد و خواستار ایجاد بسترهای مناسب ورزشی برای جوانان و نوجوانان در شهرستان سمنان شد.
   وی ادامه داد: در راستای غنی‌سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان، هیأت‌های ورزشی و مربیان نقش اساسی و کلیدی ایفا می‌کنند.
   فرماندار سمنان با بیان اینکه مرکز استان سمنان دارای مستعدترین ورزشکاران در حوزه فعالیت‌های ورزشی است، اظهار کرد: انتظار می‌رود با توجه به استعدادهای ورزشی این شهرستان، استعدادهای نهفته منطقه شناسایی و از آنها حمایت شود.
   در پایان مسؤولان هیأت‌های ورزشی نیز به مسائل و مشکلات حوزه ورزش شهرستان سمنان اشاره کردند و خواستار مساعدت بیشتر مسؤولان برای کمک به رشته‌های ورزشی شدند.
   گالری
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 23,485,022
تعداد بازدید امروز : 11,904
تعداد بازدید دیروز : 23,095
آخرین به روزرسانی : 1398/06/03