امروز : یکشنبه 03 شهریور 1398
   
  • با حضور معاون سیاسی - اجتماعی استانداری اردبیل برگزار شد

   دهمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان اردبیل

   دهمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان اردبیل

   معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری اردبیل بر ضرورت مشارکت دستگاه های اجرایی در برنامه ریزی برای حوزه جوانان تاکید کرد

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل؛ دهمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان اردبیل با دستور کار بررسی مصوبات کمیته اجرایی با حضور افلاکی معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری اردبیل، نگاهی معاون فرهنگی وامور جوانان اداره کل ورزش و جوانان ، پیله ور رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اردبیل و اعضای ستاد در محل سالن جلسات فرمانداری اردبیل برگزار شد.
   در این جلسه معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری اردبیل با اشاره به اینکه اداره ورزش و جوانان اردبیل متولی امور جوانان است بر همکاری و مشارکت نهاد های اجرایی و حضور نمایندگان آن ها در جلسات تخصصی ستاد ساماندهی امور جوانان تاکید کرد.
   اکبر نگاهی معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان با بیان اینکه محدودیت منابع مالی و انسانی در شرایط فعلی نباید علت کوتاهی از وظایف اصلی و تخصصی شود گفت:همکاری و هماهنگی دستگاه های اجرایی با سلایق مختلف می تواند در جهت تامین منافع ملی نقش موثری ایفا کند.
   در این جلسه جمال پیله ور رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اردبیل به نقش اداره ورزش و جوانان به عنوان دبیر ستاد ساماندهی امور جوانان اشاره کرده و افزود: حوزه جوانان حوزه بسیار گسترده و حساسی است و تمام ادارات و سازمان ها در حوزه جوانان باید پای کار بیایند تا بتوانیم به دستاورد مناسبی در این حوزه برسیم و بر مشکلات جوانان فائق آییم.
   پیله ور برگزاری بیش از ۳۵۰۰ جشنواره، همایش و مسابقات در سال ۹۷ را از برنامه های اداره ورزش و جوانان در راستای پر کردن اوقات فراغت جوانان دانست.
   گالری
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 23,484,926
تعداد بازدید امروز : 11,808
تعداد بازدید دیروز : 23,095
آخرین به روزرسانی : 1398/06/03