امروز : یکشنبه 27 مرداد 1398
   
  • علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد :

   هیات های استانی بازوان قدرتمند ورزش کهگیلویه وبویراحمد /ارتقای جایگاه ورزش استان در سال 1397

   هیات های استانی بازوان قدرتمند ورزش کهگیلویه وبویراحمد /ارتقای جایگاه ورزش استان در سال 1397

   مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در جلسه هم اندیشی روسا و نایب رئیسان ،هیات های استانی را بازوان قدرتمند ورزش کهگیلویه وبویراحمد دانست و از ارتقای جایگاه ورزش استان در سال 1397 خبر داد.

   به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در جلسه هم اندیشی روسا و نایب رئیسان ،هیات های استانی را بازوان قدرتمند ورزش کهگیلویه وبویراحمد دانست و از ارتقای جایگاه ورزش استان در سال 1397 خبر داد.
   با حضور علوی مدیر کل ،معاون سیاسی امنیتی استاندار،نشست هم اندیشی روسا و نایب رئیسان هیات های استانی در محل فرمانداری بویراحمد برگزار شد .
   سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان در این نشست از تلاش یکساله هیات های استانی در توسعه ورزش استان تقدیر و افزود:رتبه و جایگاه ورزش استان از جایگاه 30 کشور به رتبه 25 ارتقاء یافته و این نشان از تلاش مجموعه ورزش ،هیات های استانی و شهرستانی است .
   علوی از حمایت و پشتیبانی استاندار ،نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی در ارتقای ورزش کهگیلویه وبویراحمد سخن گفت و از حمایت و پیگیریهای سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان از ورزش کهگیلویه وبویراحمد تقدیر کرد.
   مدیر کل ورزش و جوانان استان از نگاه دستگاه ورزش کشور و استان به رویداد مهم المپیک 2020 توکیو خبر داد و ضمن تشکر از تلاش شبانه روزی روسا هیات های استانی در شناسایی نخبگان و قهرمانان ورزش تلاش می کنند افزود: همانند بازیهای آسیایی جاکارتای اندونزی،این ظرفیت و پتانسیل در ورزش کهگیلویه وبویراحمد وجود دارد که ملی پوشانی در المیپک 2020 داشته باشیم و این مهم در سایه ممارست و تلاش جامعه ورزش و حمایت و پشتیبانی مسئولین میسر خواهد شد .
   علوی ،المپیک 2020 جوانان را یکی دیگر از رویدادهای مهم ورزش کشور دانست و از برگزاری المپیاد استعداد های درخشان ورزش استان در دو بخش بانوان و آقایان در مرداد امسال خبر داد و از روسای هیات های استانی خواست در برگزاری و انتخاب تیم های منتخب خود جهت شرکت در این رقابتها تلاش کنند .
   گالری
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 23,344,740
تعداد بازدید امروز : 24,914
تعداد بازدید دیروز : 21,553
آخرین به روزرسانی : 1398/05/27