امروز : پنجشنبه 25 مهر 1398
   
  • فقهی زاده :قهرمانان ورزشی الگوی جوانان در حفظ ارزش های اخلاقی و دینی هستند

   فقهی زاده :قهرمانان ورزشی الگوی جوانان در حفظ ارزش های اخلاقی و دینی هستند

   معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در غرفه وزارت ورزش و جوانان در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم گفت: قهرمانان ورزشی الگوی جوانان در حفظ ارزش های اخلاقی و دینی هستند.


   به گزارش ستاد خبری وزارت ورزش و جوانان در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم، عبدالهادی فقهی زاده اظهار داشت: خوشحالم از اینکه وزارت ورزش و جوانان مثل سال گذشته به صورت جدی در نمایشگاه قرآن شرکت کرده و از مشاوره های عالمانه اساتیدفن برای بازدید کنندگان و مخاطبان خود بهره گرفته است.
   فقهی زاده تصریح کرد: زمینه پذیرش مفاهیم متعالی و آموزه های گرانقدر دینی در نسل جوان و بخصوص ورزشکاران که به پرورش جسمی و روحی توجه می کنند بیشتر نمود دارد. جو‌انان ورزشکار به عنوان الگوی نسل جوان ما می توانند از مفاهیم زلال و متناسب با فطرت انسانی بهره گیرند و زمینه جذب مفاهیم قرآنی و سیره اهل بیت (ع) را برای جوانان و جامعه فراهم سازند.
   معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در پایان گفت: در تاریخ اسلام و ایران معاصر نمونه های گرانقدری از قهرمانان ورزشی را شاهد هستیم که با پرداختن عملی به جنبه های اخلاقی و احکام دینی توانستند انسان هایی الگوساز باشند. این قهرمانان مورد توجه ویژه نسل جوان قرار می گیرند و به صورت مستقیم و غیر مستقیم موجب علاقه مندی جوانان به ارزش های دینی و اخلاقی خواهند بود.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,684,244
تعداد بازدید امروز : 7,874
تعداد بازدید دیروز : 10,880
آخرین به روزرسانی : 1398/07/25