امروز : پنجشنبه 28 شهریور 1398
   
  • رامین طباطبایی: سابقه خوب استان زنجان در رشته بکستبال قابل توجه است

   رامین طباطبایی: سابقه خوب استان زنجان در رشته بکستبال قابل توجه است

   رئیس فدراسیون بسکتبال ایران: واگذاری میزبانی رقابت‌های مختلف به استان‌ها یکی از رویکردهای این فدراسیون است

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان رامین طباطبایی رئیس فدراسیون بسکتبال ایران در مجمع انتخاباتی هیات بسکتبال استان زنجان که در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد؛ با اشاره به سابقه خوب استان زنجان در رشته بسکتبال، اظهار کرد: بر همین اساس و با رویکرد فدراسیون ورنمنت بین‌المللی با حضور سه تیم از غرب آسیا و یک تیم از اروپا در اواخیر تیرماه امسال به میزبانی زنجان برگزار می‌شود.
   ❇️ رئیس فدراسیون بسکتبال ایران با بیان اینکه واگذاری میزبانی رقابت‌های مختلف به استان‌ها یکی از رویکردهای این فدراسیون است، تصریح کرد: رشد و توسعه بسکتبال در همه استان‌ها از این طریق ممکن خواهد شد.
   ❇️ وی با بیان اینکه برگزاری اردوی آمادگی تیم‌ملی (ب) در اصفهان، برگزاری مسابقات نوجوانان غرب آسیا به میزبان گرگان، اردوی تیم‌ملی بانوان در کرمان و ... از جمله همین روکردهای جاری در فدراسیون است.
   ❇️طباطبایی در ادامه با اشاره به اینکه ستان‌های بازوان توانمند و اجرایی فدراسیون در توسعه این رشته محوسب می‌شوند، گفت: در زمان کنونی بسکتبال سه به سه ی از ابزارهای همگانی کردن این رشته ورزشی است ، ابراز کرد: ساماندهی کانون‌های استعدادیابی، جانشین‌پروری برای نسل طلایی، سطح‌بندی مربیان نیز باید در زمره فعالیت‌ها قرار گیرد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,094,272
تعداد بازدید امروز : 2,828
تعداد بازدید دیروز : 21,504
آخرین به روزرسانی : 1398/06/28