امروز : پنجشنبه 28 شهریور 1398
   
  • دکتر سلطانی فر در دویست و چهارمین شورای معاونان وزارت ورزش و جوانان تاکید کرد:

   کمک به توسعه واحدهای تولیدی تجهیزات ورزشی و تکمیل اماکن ورزشی بخش خصوصی

   کمک به توسعه واحدهای تولیدی تجهیزات ورزشی و تکمیل اماکن ورزشی بخش خصوصی

   وزیر ورزش و جوانان گفت: کمک به توسعه واحدهای تولیدی تجهیزات ورزشی و همچنین تکمیل اماکن ورزشی بخش خصوصی دو محور مهم فعالیتهای مرکز مشارکتها, سرمایه گذاری و اقتصاد ورزش است که با این برنامه می توانیم سهم خوبی در تولید اشتغال کشور داشته باشیم.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان, دکتر مسعود سلطانی فر در دویست و چهارمین جلسه شورای معاونان وزارت ورزش و جوانان پس از استماع گزارش نظریان سرپرست مرکز مشارکتها, سرمایه گذاری و اقتصاد ورزش از اقدامات شورای اشتغال گفت: ظرفیت اشتغال زایی ورزش بالا است و یکی از اهداف این مرکز حمایت و کمک به تولیدکنندگان تجهیزات ورزشی است که خوشبختانه روز به روز کیفیت آن بالا می رود.
   وزیر ورزش و جوانان افزود: تولیدکنندگان تجهیزات ورزشی هم ظرفیت اشتغالزایی دارند و هم از توان صادرات محصولات برخوردارند به طوری که برخی از تولیدی ها به 20 کشور دنیا صادرات دارند.
   دکتر سلطانی فر با بیان این که کارخانه توپ در اردبیل سالی چندین هزار توپ به عراق صادر می کند گفت: امیدوارم بتوانیم از واحدهای تولیدی حمایت لازم را کنیم.
   وزیر ورزش و جوانان تاکید کرد: باید برنامه ریزی ها به گونه ای باشد که با حمایت از تکمیل و توسعه مکانهای ورزشی هم اشتغال زایی کنیم و هم بتوانیم به رونق تولید و توسعه تجهیزات ورزشی کمک کنیم.
   دکتر سلطانی فر کمک به توسعه واحدهای تولیدی تجهیزات ورزشی و همچنین تکمیل اماکن ورزشی بخش خصوصی را دو محور مهم فعالیتهای مرکز مشارکتها, سرمایه گذاری و اقتصاد ورزش دانست و افزود: با این برنامه می توانیم سهم خوبی در تولید اشتغال کشور داشته باشیم.
   وزیر ورزش و جوانان در پایان تاکید کرد: عمده برنامه ریزی و توزیع منابع ما باید به تناسب نیازها و شرایط خاص مناطق مختلف کشور باشد
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,104,912
تعداد بازدید امروز : 13,468
تعداد بازدید دیروز : 21,504
آخرین به روزرسانی : 1398/06/28