امروز : پنجشنبه 28 شهریور 1398
   
  • علایی مقدم: تکمیل پروژه های ورزشی استان قزوین شتاب بیشتری گرفته است

   علایی مقدم: تکمیل پروژه های ورزشی استان قزوین شتاب بیشتری گرفته است

   مدیر کل ورزش و جوانان استان قزوین گفت: با نگاه ارزشمند دولت،حمایت های وزارت ورزش و جوانان و با تخصیص اعتبارات صورت گرفته و سیاست های ابلاغی دولت، تکمیل طرح های نیمه تمام ورزشی در استان قزوین شتاب زیادی گرفته است.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین؛عباس علایی مقدم مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین در بازدید از پروژه های نیمه تمام ورزشی استان که در حال تکمیل و راه اندازی است، افزود:بسیاری از طرح های ورزشی استان قزوین سالهای متمادی به صورت نیمه تمام رها شده بودند اما در دولت تدبیر و امید با تغییر نگاه و تخصیص اعتبارات بسیاری از آنها به بهره برداری رسیدند.
   وی اضافه کرد: هم اینک بسیاری از طرح های ورزشی سال های قبل از جمله سالن چمن شهرک مهرگان، زمین چمن مصنوعی آقابابا، چمن مصنوعی معلم کلایه، سالن بدمینتون قزوین و ... تکمیل شده و آماده بهره برداری است.
   این مسئول با بیان اینکه بسیاری از طرح های ورزشی استان پیشرفت فیزیکی 30 تا 70 درصدی داشته و با سرعت، کار تکمیل آنها پیش می رود، افزود: از جمله این طرح ها زورخانه باستانی دانسفهان، سالن ورزشی روستای خیارج، سالن ورزشی روستای خوزنین، خانه کشتی شهر شال، زمین چمن مصنوعی روستای لوشکان از توابع شهر شال و سالن ورزشی بانوان شهرستان تاکستان است که عصر روز گذشته طی بازدیدی میزان پیشرفت، مشکلات و کمبودهای آنها مورد بررسی قرار گرفت.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین در خاتمه افزود: بسیاری از طرح های نیمه تمام ورزشی استان در مناطق روستایی، آسیب خیز، کم برخوردار و در حال توسعه استان تعریف شده اند و تکمیل آنها قطعا در کاهش آسیب های اجتماعی، افزایش نشاط و تامین سرانه ورزشی استاندارد موثر خواهد بود.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,104,606
تعداد بازدید امروز : 13,162
تعداد بازدید دیروز : 21,504
آخرین به روزرسانی : 1398/06/28