امروز : پنجشنبه 28 شهریور 1398
   
  • طرح ملی مشارکت بسیج با فدراسیون برای توسعه ورزش زورخانه ای کلید خواهد خورد

   طرح ملی مشارکت بسیج با فدراسیون برای توسعه ورزش زورخانه ای کلید خواهد خورد

   نشست مشترک مسوولین فدراسیون ورزشهای زورخانه ای و سازمان ورزش بسیج کشور برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای زورخانه ای و کشتی پهلوانی، این نشست روز دوشنبه 30 اردیبهشت ماه در ساختمان شماره 2 فدراسیون و با حضور جوهری (رییس فدراسیون)، جعفرپور (دبیرکل فدراسیون)، میرجلیلی (رییس سازمان ورزش بسیج کشور) و هدایتی (رییس انجمن ورزشهای زورخانه ای و کشتی پهلوانی بسیج کشور) برگزار گردید.
   بنابراین گزارش این نشست با هدف تحقق یافتن منویات مقام معظم رهبری در جهت توسعه ورزش زورخانه ای و ترویج فرهنگ پهلوانی برگزار گردید که در آن برای فراهم آوری بسترهای مناسب جهت انعقاد تفاهم نامه همکاری میان این دو نهاد بحث و تبادل نظر شد.
   بر همین اساس مقرر گردید تا پیش از به امضاء رسیدن این تفاهم نامه کارشناسان فنی این امر با برگزاری جلسات متعدد نسبت به تدوین سند راهبردی مناسب و استاندارد برای توسعه همگانی ورزش زورخانه ای با مشارکت سازمان ورزش بسیج کشور بکوشند.
   گفتنی است: برگزاری دوره های آموزشی ورزش زورخانه ای، هنر مرشدی و کشتی پهلوانی در سطوح مختلف مربیگری و داوری این رشته ملی با استفاده از زیرساختها و ظرفیت های موجود در بسیج کشور از مهمترین مسائلی بود که در این جلسه در رابطه با آن گفتگو گردید.
   لازم به ذکر است: در این طرح استانهایی که از تعداد زورخانه های کمتری نسبت به دیگر استانهای کشور برخوردار هستند به عنوان پایلوت مشخص و طرح مشترک فدراسیون و بسیج برای توسعه همگانی این رشته اصیل ایرانی در آن استاها اجرا خواهد شد.که هیئات های استانی به عنوان نمایندگان فدراسیون با استفاده از توان فنی و اجرایی خود در این طرح ملی مشارکت خواهند داشت.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,094,433
تعداد بازدید امروز : 2,989
تعداد بازدید دیروز : 21,504
آخرین به روزرسانی : 1398/06/28