امروز : پنجشنبه 28 شهریور 1398
   
  • بهرام آقاخانی مطرح کرد:

   پوشش لیگ ملت های والیبال جهان از تلویزیون شهری اردبیل

   پوشش لیگ ملت های والیبال جهان از تلویزیون شهری اردبیل

   مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: در تلاش خواهیم بود تا با دریافت مجوزهای لازم لیگ ملت‌های والیبال جهان از تلویزیون‌های شهری موجود در میادین و پارک‌های مختلف پوشش داده شود.

   به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش وجوانان استان اردبیل ،جلسه کمیته فرهنگی داوطلبین ستاد برگزاری مسابقات والیبال لیگ ملت های جهان با حضور جعفر سطوتی مدیرکل فرهنگی وزارت ورزش و جوانان، شفیع شفیعی مدیرکل امور اجتماعی استانداری اردبیل ، بهرام آقاخانی مدیرکل ، اکبرنگاهی معاون فرهنگی وامور جوانان و محمدرضا برادران معاون ورزشی اداره کل ورزش وجوانان استان اردبیل و تعدادای از اعضاء سازمان های مردم نهاد در سالن شیخ صفی استاانداری اردبیل برگزار شد .
   دراین جلسه مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت:با هدف فراگیرسازی روحیه نشاط و افزایش علاقه‌مندی جوانان و خانواده‌ها به ورزش در تلاش خواهیم بود تا با فراهم شدن مقدمات لازم و تمهیدات مورد نظر زمینه پوشش تلویزیونی لیگ ملت‌های والیبال جهان در سطح پارک‌ها و میادین درنظر گرفته شده فراهم شود.
   اقاخانی ادامه بااشاره به استفاده از ظرفیت های سمن ها نیز بیان کرد: از میان سمن‌های عضو اداره کل ورزش و استانداری اردبیل، پنج سمن به صورت داوطلبانه و افتخاری جذب شده و آموزش‌های لازم را برای برگزاری مطلوب این دوره از مسابقات طی خواهند کرد.
   اواز آغاز لیگ ملت‌های جهان از 31 خرداد ماه سال‌جاری خبر داد و افزود: مسابقات مذکور تا دوم تیرماه با حضور تیم‌های ملی ایران، فرانسه، پرتغال و استرالیا در اردبیل برگزار می‌شود.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,093,957
تعداد بازدید امروز : 2,513
تعداد بازدید دیروز : 21,504
آخرین به روزرسانی : 1398/06/28