امروز : یکشنبه 17 آذر 1398
   
  • وزارت ورزش و جوانان به خاطر مخاطبان بی شمارش نقش بسیار مهمی در حوزه فرهنگ ایفا می کند

   وزارت ورزش و جوانان به خاطر مخاطبان بی شمارش نقش بسیار مهمی در حوزه فرهنگ ایفا می کند

   مدیر عامل موسسه خانه کتاب گفت: تمام نهادها، وزارتخانه ها و ارگان ها در حوزه فرهنگ و اشاعه فضائل اخلاقی سهیم هستند اما وزارت ورزش وجوانان به خاطر مخاطبان بی شمارش نقش بسیار مهمی دراین ارتباط ایفا می کند.


   نیکنام حسین پور با حضور در غرفه وزارت ورزش و جوانان این موضوع را مورد توجه قرار داد که نمایشگاه قرآن در میان اصحاب فکر و اندیشه و عموم مردم جایگاه خود را پیدا کرده و هم اکنون فرصت آن رسیده است که به لحاظ مفهومی بر روی مفاهیم قرآنی کار کنیم.
   وی افزود: قرآن کتاب زندگی است و باید در بین مردم جاری و ساری شود و این مهم برعهده تمامی نهاده ، وزارتخانه و ارگان هایی است که در حوزه های فرهنگی فعال هستند.
   مدیر عامل موسسه خانه کتاب با اشاره به نقش وزارت ورزش و جوانان در اعتلای اخلاق و فرهنگ در جامعه اظهار داشت: با توجه به جمعیت جامعه مخاطب، وزارت ورزش و جوانان می تواند سهم بسزایی در این مهم ایفا کند.
   وی بهره گیری از رشته های آیینی و سنتی از جمله ورزش زورخانه ای و ورزش همگانی  را در تبیین آموزه های اخلاقی دینی و سنتی و الگو سازی بسیار اثر گذار دانست.
   حسین پور همچنین این نکته را مورد توجه قرار داد که برای توفیق در امر توسعه اخلاقیات، مفاهیم ارزشی و دینی، تمامی سازمان ها، نهادها و ارگان های دولتی باید هم افزایی و تعامل  داشته باشند.
   او بهره مندی از تکنولوژی جدید در این راستا را بسیار مهم دانست و تاکید کرد: در حال حاضر با سرعت غیر قابل تصوری محتوا با مضامین مختلف تولید و منتشر می شود با این شرایط  باید در تولید محتوا در حوزه های علوم قرانی، دینی، ارزشی و اخلاقی  بر سرعت فعالیت هایمان بیافزاییم .
   مدیر عامل موسسه خانه کتاب این نکته را هم مورد توجه قرار داد که محتواها باید تمامی سلایق را در برگیرد و این ذائقه ها باید منطبق با شرایط روز باشد.
   او  نمایشگاه  قران و برپایی غرفه وزارت ورزش و جوانان را بسیار مثبت خواند و ادامه داد: با توجه به جامعه مخاطب این وزارتخانه که عموما جوان هستند می توان از این غرفه برای اهداف مهمی بهره گرفت .

    قیف
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 25,632,321
تعداد بازدید امروز : 40,065
تعداد بازدید دیروز : 20,513
آخرین به روزرسانی : 1398/09/17