امروز : پنجشنبه 28 شهریور 1398
   
  • دکتر سلطانی فر: آغاز و اتمام پروژه‌های ورزشی مورد نیاز جوانان را در دستور کارمان قرار داده ایم/تلاش ما برای بهبود و توسعه زیرساخت‌ها در اذربایجان غربی است

   دکتر سلطانی فر: آغاز و اتمام پروژه‌های ورزشی مورد نیاز جوانان را در دستور کارمان قرار داده ایم/تلاش ما برای بهبود و توسعه زیرساخت‌ها در اذربایجان غربی است

   وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه تلاش ما برای بهبود و توسعه زیرساخت‌ها در اذربایجان غربی است گفت :اخباری که از آماده شدن پروژه‌های ورزشی این استان و همچنین افتخار آفرینی ورزشکاران آذربایجان‌ غربی داریم ما را برای توسعه ورزش این منطقه بیش از پیش مُصر می‌کند.


   دکتر مسعود سلطانی فر در آیین افتتاح زورخانه پوریای ولی خوی گفت: خوشحالیم در سفر امروز به استان آذربایجان‌غربی، سالن ورزشی فیرورق را که سالها راکد بود و سالن تیراندازی را افتتاح کردیم تا جوانان این منطقه و شهرستان از آنها استفاده کنند.

   وی ادامه داد: تلاش ما برای بهبود و توسعه زیرساخت‌ها در این استان است و خوشبختانه اخبار خوب و خوشی از رشد ورزش در این استان داریم.

   وزیر ورزش و جوانان افزود: اخباری که از آماده شدن پروژه‌های ورزشی این استان و همچنین افتخار آفرینی ورزشکاران آذربایجان‌ غربی داریم ما را برای تلاش در جهت توسعه ورزش این منطقه مُصرتر می‌کند.

   سلطانی‌فر در مورد زوخانه پوریای ولی نیز گفت: این زورخانه که یکی از خواسته‌های پهلوانان و ورزشکاران این شهرستان بود افتتاح شد که اتفاق مبارکی در توسعه ورزش خوی و این منطقه است.

   وی ادامه داد: آغاز و اتمام پروژه‌های ورزشی مورد نیاز جوانان را در دستور کارمان قرار داده ایم.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,104,446
تعداد بازدید امروز : 13,002
تعداد بازدید دیروز : 21,504
آخرین به روزرسانی : 1398/06/28