امروز : پنجشنبه 28 شهریور 1398
   
  • حسین رضا زاده :سلطانی‌فر از نظر جامعه ورزش نیازی به استیضاح ندارد/ حاشیه‌سازی ورزش را از آرامش و هدف اصلی‌اش دور می‌کند/ باید به فکر تکرار حماسه در توکیو باشیم

   حسین رضا زاده :سلطانی‌فر از نظر جامعه ورزش نیازی به استیضاح ندارد/ حاشیه‌سازی ورزش را از آرامش و هدف اصلی‌اش دور می‌کند/ باید به فکر تکرار حماسه در توکیو باشیم

   دارنده مدال طلای المپیک گفت: در شرایط کنونی جامعه ورزش نیازی به استیضاح وزیر احساس نمی‌شد. ورزش سال مهمی در پیش دارد ایجاد چنین حاشیه‌هایی فقط ورزش را آرامش و هدف اصلی‌اش دور می‌کند.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ، حسین رضازاده، پیشکسوت وزنه‌برداری کشورمان، با اشاره به عملکرد قابل قبول این رشته در سال گذشته گفت: خوشبختانه وزنه‌برداران در سال 97 روزهای خوبی را سپری کردند و نتایج به دست آمده در مسابقات نیز رضایت‌بخش بود. در حال حاضر هدف جامعه ورزش کسب سهمیه المپیک و حضور موفق در این رقابت‌هاست.

   وی ادامه داد: وزنه‌برداری همیشه جزو رشته‌هایی بوده که سهم زیادی در سبد مدال‌های کاروان کشورمان در مسابقات داشته و درحال حاضر نیز همه روی این رشته حساب ویژه‌ای بازکردند. قطعا تک‌تک بچه‌های ما نیز برای حفظ افتخارات پیشین و افتخارآفرینی جدید تلاش خواهند کرد. ما در المپیک لندن بهترین نتیجه را به دست آوردیم هدفمان دوباره تکرار چنین نتایجی است با پشتکاری که من در بچه‌ها می‌بینم کسب مجدد این افتخارات نیز دور از ذهن نیست.

   دارنده مدال طلای المپیک در پایان درباره استیضاح وزیر ورزش و جوانان نیز گفت: نمایندگان نظراتی دارند و طبق قانون می‌توانند این کار را انجام دهند. فعلا این اتفاق افتاده و امیدوارم آقای سلطانی‌فر توضیحاتی خوبی در مجلس ارائه دهند. اما به نظرم در شرایط کنونی جامعه ورزش نیازی به استیضاح وزیر احساس نمی‌شد. ورزش سال مهمی در پیش دارد ایجاد چنین حاشیه‌سازی فقط ورزش را از آرامش و هدف اصلی‌اش دور می‌کند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,104,389
تعداد بازدید امروز : 12,945
تعداد بازدید دیروز : 21,504
آخرین به روزرسانی : 1398/06/28