امروز : پنجشنبه 28 شهریور 1398
   
  • جعفر سطوتی مطرح کرد :

   ضرورت ایجاد اتاق فکر پیشکسوتان جهت بررسی مسائل حوزه ورزش

   ضرورت ایجاد اتاق فکر پیشکسوتان جهت بررسی مسائل حوزه ورزش

   مدیرکل فرهنگی وزارت ورزش و جوانان گفت: جهت استفاده از نکته نظرات پیشکسوتان لازم است دراستان اتاق فکر ایجاد شود

   به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل ، نشست هم اندیشی پیشکسوتان فرهنگی ورزشی استان اردبیل با حضور جعفر سطوتی مدیرکل فرهنگی وزارت ورزش و جوانان ،شفیعی مدیرکل امور اجتماعی استانداری اردبیل ، آقاخانی مدیرکل ، نگاهی معاون فرهنگی و امور جوانان و جمعی از پیشکسوتان فرهنگی ورزشی اردبیل در خانه صادقی اردبیل برگزار شد .
   دراین جلسه سطوتی بااشاره به اینکه جهت بهره بردن از نظرات پیشسکوتان فرهنگی و ورزشی در وزارت هم اتاق فکر پیشکسوتان تشکیل شده است گفت : برای استفاده از نظرات این پیشکسوتان درحوزه فرهنگی و ورزشی ضرورت دارد که در اردبیل هم این اتاق فکرایجاد شود .
   او خاطرنشان کرد : دراتاق فکر پیشکسوتان مسائل حوزه ورزش و جوانان بررسی و راه حل ها دراین جلسات می تواند کمک بزرگی به ورزش استان کند.
   او با بیان اینکه نباید ورزش را از فرهنگ جدا کرد افزود: این دو مقوله را نمی توان از هم جدا کرد چراکه حوزه ورزش یک مقوله فرهنگی است .
   مدیرکل فرهنگی وزارت ورزش و جوانان گفت : مباحث فرهنگی خیلی پیچیده است و باید با تمام زوایا به آن نگاه کرد ،باید نظرات همه بیان و بعد از برسی و جلسات متعدد به یک نظر مشترک رسید.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,104,552
تعداد بازدید امروز : 13,108
تعداد بازدید دیروز : 21,504
آخرین به روزرسانی : 1398/06/28