امروز : پنجشنبه 28 شهریور 1398
   
  • بیست وهفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن _غرفه وزارت ورزش وجوانان

   تقدیر معصومه آقاپور نماینده مجلس شورای اسلامی از اعضای تیم ملی بدمینتون بانوان

   تقدیر معصومه آقاپور نماینده مجلس شورای اسلامی از اعضای تیم ملی بدمینتون بانوان

   معصومه آقا پور نماینده مردم شبستر درمجلس شورای اسلامی با حضور در غرفه وزارت ورزش وجوانان در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن از ملی پوشان بانوی بدمینتون قدردانی کرد .

   به گزارش ستاد خبری وزارت ورزش وجوانان بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن روز گذشته معصومه آقاپور نماینده مجلس شورای اسلامی و تیم ملی بدمینتون بانوان به منظور بازدید از نمایشگاه در غرفه وزارتخانه حضور یافتند .
   در این نشست صمیمی که مورد اقبال حاضران قرار گرفت، معصومه آقاپور ضمن قدرشناسی از تلاش های بانوان ورزشکار کشورمان در کسب سکوهای بین المللی اظهارداشت: ورزشکاران بانوی کشورمان علاوه برکسب افتخار و مدال برای کشورمان ، چهره زن ایرانی و اصیل ومحجبه را به نمایش می گذارند .
   او گفت : همه مردم ایران قدرشناس تلاشهای شما هستند و می دانند که برای رسیدن به قله موفقیت باید تلاش مضاعفی نسبت به ورزشکاران مرد داشته باشید و این موضوع را همه مسوولان با تمام وجود درک می کنند .
   نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی همچنین اعضا تیم ملی بدمینتون بانوان را تیمی ارزشمند واخلاق مدار نام برد و افزود : تک تک شما می توانید نماینده زنان ایرانی در میادین بزرگ بین المللی باشید .
   در پایان سخنانش از تیم بدمینتون بانوان دعوت کرد تا بعد از ماه مبارک رمضان در دفتر در مجلس شورای اسلامی حضور پیداکنند تا در صحن دستاوردهای بانوان ورزشکار ارائه شود .
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,104,648
تعداد بازدید امروز : 13,204
تعداد بازدید دیروز : 21,504
آخرین به روزرسانی : 1398/06/28