امروز : پنجشنبه 25 مهر 1398
   
  • بیست وهفتمین نمایشگاه بین المللی قران _غرفه وزارت ورزش وجوانان

   معاون دفتر توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش وجوانان:نمایشگاه قران می تواند دستاوردهای وزارتخانه را در حوزه های قرانی به مردم عرضه کند

   معاون دفتر توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش وجوانان:نمایشگاه قران می تواند دستاوردهای وزارتخانه را در حوزه های قرانی به مردم عرضه کند

   معاون دفتر توسعه ورزش همگانی گفت :نمایشگاه قران می تواند تلاش ها و دستاوردهای وزارت ورزش وجوانان را در حوزه های قرانی واخلاقی رابه عموم مردم عرضه و برای کارشناسان این حوزه به نمایش بگذارد .

   علی اکبر سلیمانی در گفت وگو با ستاد خبری وزارت ورزش وجوانان در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قران اظهار داشت: تعالی یک انسان به ویژه یک ورزشکار پرورش جسم و روح است و این دو برای یک ورزشکار ضروری است .
   او با بیان اینکه همه انسانها در هر پست و مقامی برای یافتن بهترین مسیر برای خدمت رسانی باید به قران و ائمه معصومین تمسک بجویند ، اظهارداشت : به اعتقاد من موفقیت واقعی زمانی به دست می آید که ما بتوانیم از آموزه های مذهبی و دینی مان در بخش های مختلف زندگی بهره بگیریم .
   معاون دفتر توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش وجوانان گفت : برای اعتلای انسان پرورش روح و جسم لازم و ملزوم هستند و باید به طور جدی مورد توجه قرار بگیرد و برای رسیدن به این مهم باید دستورات بزرگان دینی و ایمه معصومین سرلوحه زندگی مان قرار بگیرد .
   وی همچنین توضیح داد : اگر جوانی بتواند در مسیری که اولیا الله سفارش کرده اند گام بردارد می تواند الگویی مناسب برای سایر جوانان باشد و من فکر می کنم در حوزه فرهنگ سازی باید الگو سازی مورد توجه قرار بگیرد .
   سلیمانی در ادامه با اشاره به برنامه های این وزارتخانه به ویژه معاونت فرهنگی در حوزه های قرانی و اخلاقی برای اقشار مختلف جامعه از جمله جوانان و ورزش اظهار داشت : نمایشگاه قران می تواند دستاوردهای وزارت ورزش وجوانان را در حوزه های قرانی واخلاقی برای عموم مردم به نمایش بگذارد .
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,684,480
تعداد بازدید امروز : 8,110
تعداد بازدید دیروز : 10,880
آخرین به روزرسانی : 1398/07/25