امروز : یکشنبه 26 آبان 1398
   
  • نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی:

   نگاه متوازن به تمام رشته های ورزشی از نقاط قوت وزیر ورزش و جوانان است

   نگاه متوازن به تمام رشته های ورزشی از نقاط قوت وزیر ورزش و جوانان است

   دکتر بهمنی با بیان این که ورزش و جوانان در این دوره رشد و توسعه قابل توجهی داشته است، نگاه متوازن به تمام رشته های ورزشی را از نقاط قوت وزیر ورزش و جوانان دانست.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ دکتر بهمنی نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان البرز ضمن اعلام حمایت از عملکرد وزیر ورزش و جوانان اظهار کرد: دکتر سلطانی فر از وزرای موفق این دولت هستند و به طور کلی کمتر شاهد نقاط منفی در عملکرد ایشان هستیم.
   وی افزود: نگاه متوازن به تمامی رشته های ورزشی را می توان به خوبی در دوره وزیر فعلی ورزش و جوانان مشهود دانست که این مهم یکی از نقاط قوت سلطانی فر است.
   بهمنی ادامه داد: یکی از مطالبات دیرینه ای که سازمانهای مردم نهاد جوانان از سالهای گذشته داشتند موضوع تفکیک حوزه جوانان از حوزه ورزش بود که این مسئله در دوره ی دکتر سلطانی فر با جدیت پیگیری و دنبال شد و به احتمال بسیار زیاد بزودی به ثمر نیز خواهد نشست.
   نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در این دوره موفقیت های قابل توجهی در ورزش کشور داشته ایم و وزیر ورزش و جوانان کاملا نسبت به حوزه ی ورزش و جوانان اشراف و تخصص دارند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 25,257,093
تعداد بازدید امروز : 4,037
تعداد بازدید دیروز : 19,304
آخرین به روزرسانی : 1398/08/22