امروز : شنبه 23 آذر 1398
   
  • با حضور رئیس فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی؛

   مجمع انجمن بدنسازی وپاورلیفتینگ فدراسیون برگزار شد

   مجمع انجمن بدنسازی وپاورلیفتینگ فدراسیون برگزار شد

   دومین مجمع انجمن بدنسازی وپاورلیفتینگ فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی، این گردهمایی با حضور دکتر محمد رضا دهخدا ریس فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی ، دکتر علی جلیلی عضو هیات رئیسه انجمن و نماینده مردم استان آذربایجان شرقی در مجلس شورای اسلامی و عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی و اعضا کمیته ها و روسای انجمن های استانی برگزار گردید.
   درابتدای این نشست دکتر نصیرزاده رئیس انجمن بدنسازی وپاورلیفتینگ فدراسیون ضمن خیر مقدم و تشکر از حضور مسولین استانی انجمن ها گزارشی از عملکرد انجمن درسال ۹۷ پرداخت و افزود همه این موفقیت های مرهون حمایت و همراهی روسای انجمن های استانی بوده است .
   در ادامه این گردهمایی دکتر دهخدا ضمن اشاره به تصویب آیین نامه انجمن های ورزشی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی افزود در آیین نامه جدید که به امضا وزیر علوم رسیده است اختیارات ریس انجمن افزوده شده است و برای انجمن به صورت مجزا حسابی مستقل در نظر گرفته شده است.
   دراین نشست تقویم سال ۹۸ به تصویب اعضا جمع حاضر رسید و سپس هریک از مسئولین به بیان نقطه نظرات خود پرداختند .
   در ادامه پیرامون نحوه اعزام نفرات منتخب به مسابقات و رویداد های بین المللی بحث وتبادل نظر گردید و مقرر شد رئیس انجمن نسبت به ارسال دعوتنامه از سوی کمیته برگزاری مسابقات جهانی و آسیایی به فدراسیون دانشجویی اقدام کنند تا نسبت به دریافت مجوز از سوی شورای برون مرزی اقدام شود.
   همچنین در این جلسه با اهدای لوحی از سوی دکتر زمانی رئیس دانشگاه پیام نور به دکتر دهخدا رئیس فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی از همکاری صمیمانه فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی با دانشگاه پیام نور تشکر و قدردانی نمودند.
   این لوح تقدیر توسط دکتر علی جلیلی عضو فراکسیون ورزش به نمایندگی از دانشگاه پیام نور به دکتر محمد رضا دهخدا اهدا گردید
   همچنین در این نشست سه استان قم ،گیلان و اردبیل به ترتیب به عنوان انجمن برتر استانی معرفی واز آنان تقدیر گردید.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 25,803,716
تعداد بازدید امروز : 21,605
تعداد بازدید دیروز : 21,583
آخرین به روزرسانی : 1398/09/23