امروز : یکشنبه 24 شهریور 1398
   
  • ‍ نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی:

   با طرح استیضاح وزیر ورزش و جوانان مخالف هستم و به آن رای نخواهم داد

    با طرح استیضاح وزیر ورزش و جوانان مخالف هستم و به آن رای نخواهم داد

   مجید کیان پور نماینده دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی صریحاً مخالفتش را با استیضاح وزیر ورزش و جوانان اعلام کرد.


   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان لرستان، نماینده مردم دورود و ازنا ضمن دفاع از دکتر سلطانی فر اظهار کرد: وزیر ورزش و جوانان در این مدت که سکاندار وزارت ورزش و جوانان بوده، تعامل سازنده ای با نمایندگان مجلس داشته است. کیان پور گفت، کارنامه دکتر سلطانی فر قابل دفاع است زیرا ما شاهد تحول در عرصه ورزش کشور و پویایی و تنوع خدمات به جامعه جوان کشور هستیم که این مهم جز با تدبیر و درایت وزیر محترم ورزش و جوانان میسور نبوده است.
   نماینده دورود و ازنا تصریح کرد؛ رشد محسوس زیر ساخت های ورزشی بخصوص در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته که موجب افزایش سرانه ورزشی در کشور شده است یکی از نقاط مثبت و قابل توجه عملکرد مدیریتی دکتر سلطانی فر است.
   مجید کیان پور در ادامه افزود،موفقیت های بین المللی در عرصه ورزش و ساماندهی جوانان در داخل کشور با برنامه های مدون و متنوع از نقاط برجسته عملکرد دکتر سلطانی فر می باشد که توقع داریم نمایندگان محترم از کارنامه وزیر ورزش و جوانان دفاع کنند.
   کیان پور در پایان گفت؛ استیضاح دکتر سلطانی فر را به صلاح ورزش کشور نمی دانم و قطعا با طرح این استیضاح مخالف هستم و به آن رای منفی خواهم داد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,022,365
تعداد بازدید امروز : 29,158
تعداد بازدید دیروز : 25,335
آخرین به روزرسانی : 1398/06/24