امروز : پنجشنبه 25 مهر 1398
   
  • در پی حمایت دکتر یوسف نژاد نایب رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی از فدراسیون اسکیت

   در پی حمایت دکتر یوسف نژاد نایب رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی از فدراسیون اسکیت

   رئیس فدراسیون اسکیت و نایب رییس فدراسیون اسکیت آسیا از زحمات و تلاشهای یوسف نژاد و مساعدتهای وزارت ورزش و جوانان و شخص مقام عالی وزارت در خصوص حمایت از فدراسیون اسکیت تشکر و قدردانی کرد .

   به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکیت، محمدرضایی به نمایندگی از جامعه اسکیت در متنی از حمایتهای ویژه دکتر یوسف نژاد نایب رییس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی و دکتر مسعود سلطانی فر مقام عالی وزارت از فدراسیون اسکیت تشکر و قدردانی کرد.

   در متن این پیام آمده است :

   جناب آقای دکتر یوسف نژاد

   نماینده محترم مجلس شورای اسلامی و نایب رییس فراکسیون ورزش مجلس

   با سلام

   امروز ورزش کشور مرهون زحمات و تلاشهای افرادی همچون حضرتعالی می باشد که با حمایتهای معنوی خود بار مسئولیت را بر دوش تک تک مدیران ورزشی سنگین تر می نماید .

   با زحمات و تلاش های شبانه روزی وزیر ورزش و جوانان که به حق و انصاف از زمان حضور پرخیر و برکتشان در این وزارت خانه با ایجاد یک فضای امن ، باعث توسعه زیرساخت ها و رشد بیش از ۳۰۰ درصدی کسب مدالهای رنگارنگ در میادین بین المللی ، کسب کرسیهای بین المللی، پیگیری و افتتاح موزه ورزش، ساخت و افتتاح پروژه های ورزشی و .... میباشد ستودنی است.

   ایجاد همدلی و وفاق در بین آحاد جامعه ورزشی در شرایطی که کشور با مشکلات اقتصادی و سیاسی با تحریمهای بی رحمانه و بدور از اخلاق و انسانیت بر ملت شهید پرور عزیزمان ایران، دست و پنجه نرم می کنند ، با توجه به منویات مقام معظم رهبری که فرمودند جامعه نیاز به نشاط و شادابی دارد به درستی مقام عالی وزارت جناب آقای دکتر سلطانی فر ،معاونین وی وفدراسیونهای ورزشی به این بیانات جامعه عمل پوشاندند که جا دارد خانه ملت از زحمات ایشان تقدیر و تجلیل بعمل آورند.

   امیدوارم نماینده های محترم مجلس شورای اسلامی علی الخصوص فراکسیون ورزش مجلس با درایت و دوراندیشی در جهت اقتدار نظام با قدرشناسی از وزرای زحمت کش و دلسوز دولت تدبیر و امید از جمله جناب آقای دکتر سلطانی فر

   انگیزه خدمت را برای این دولتمردان دوچندان کنند .

   که همانا به مصداق حدیث شریفه

   مَنْ لَمْ یَشْکُرِ الْمَخْلوقْ ، لَمْ یَشْکُرِ الْخالِقْ

   انشالله تمامی اعمال ما در راه رسیدن به اهداف عالیه مقام معظم رهبری در سایه توجهات حضرت ولیعصر(عج) قرار گیرد.

   با تشکر

   بهمن محمد رضایی

   خادمی کوچک از جامعه ورزش کشور

   ١١ خردادماه ١٣٩٨

کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,685,469
تعداد بازدید امروز : 9,099
تعداد بازدید دیروز : 10,880
آخرین به روزرسانی : 1398/07/25