امروز : پنجشنبه 23 آبان 1398
   
  • دولت قدرشناس و پیام اتحاد

   دولت قدرشناس و پیام اتحاد

   جامعه ورزش بار دیگر گردهم آمد تا دهمین دیدار با دکتر روحانی دولت تدبیر و امید را در یکی از شب های ماه مبارک رمضان سپری کنند .

   از زمان آغاز فعالیت دولت تدبیر و امید در جمهوری اسلامی ایران در دیدارها و ملاقات های مختلفی ، دکتر حسن روحانی برای دهمین بار میزبان قهرمانان و افتخار آفرینان ورزش کشور بوده است .

   درست یک روز بعد از حضور حماسی جامعه ورزش در راهپیمایی پرشور روز جهانی قدس ، این بار جمع ورزشی ها به میزبانی دکتر روحانی ، وفاق و همدلی باشکوهی را در بین افتخار آفرینان ورزش ایران و رییس دولت به منصه ظهور رساند .

   لحظات عصرگاهی و شبانگاهی یازدهم خردادماه در تاریخ ورزش ایران ، با غرور و افتخار در سالن اجلاس سران سپری شد و در یک دورهمی پرغرور مدال آوران بازی های آسیایی و پاراآسیایی ٢٠١٨ جاکارتا جوایز خود را دریافت کردند.

   افتخار آفرینان و مدال آوران بازی های آسیایی و پاراآسیایی به پشتوانه نتایج تاریخی که شاخصه آن بیشترین تعداد مدال در تاریخ بازی های آسیایی در ادوار بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و بهترین مقام کاروان ایران در بازی های پاراسیایی است ، مهمان رییس جمهور بودند تا حضور آنها در سالن اجلاس سران ، بار دیگر لحظات غرور پیروزی های جاکارتا را در اذهان زنده کند .

   این کاروان های پرافتخار در کنار مدیران ورزشی ، کارشناسان و پیشکسوتان لحظات به یادماندنی دیگری در یک دورهمی عظیم ورزشی را به یادگار در تاریخ ورزش کشور ثبت کردند .

   افتخار آفرینان مورد تفقد رییس جمهور و وزارت ورزش و جوانان قرار داشتند تا امیدواری به انسجام ، وحدت و همدلی برای دورخیز جهت افتخار آفرینی در المپیک ٢٠٢٠بیشتر از همیشه بوجود آید .

   دوستی و مودت کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش و جوانان در دولت تدبیر و امید یادگاری باارزش و ماندگاری برای آیندگان است .

   این همدلی در نتایج جاکارتا موثر بود و اکنون می تواند تاثیرگذاری بیشتر را در المپیک هم به همراه داشته باشد .


   اتخاد ورزش ایران در بهترین شرایط ممکن مَی تواند زمینه افتخار در المپیک توکیو را به ارمغان آورد.

   همراهی های متقابل دکتر سلطانی فر و دکتر صالحی امیری نمادی از وحدت در بدنه دولتی است که می تواند به الگوی پایدار برای موفقیت تبدیل شود .


   مراسم امشب که دورهمی باشکوه ورزش ایران را به ثبت رساند ، تعامل وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک را نیز در معرض دید همگان قرار داد تا حداقل پیام ورزش در هنگامه جنگ اقتصادی تعامل برای تفاخر باشد .

   در این برهه سخت اقتصادی همدلی این دون هاد حتی می تواند برای دشمنان کشور بیانگر عدم پیروزی در برابر ایران باشد که اتحاد را برای درخشیدن در رویدا های مهم از جمله المپیک انتخاب کرده است .


   تجلیل از افتخار افرینان ورزش ایران پیام مهمی دیگری هم بدنبال داشت که تیر دشمن را برای ایجاد تفرقه بین قهرمانان و دولتمردان به سمت سنگ منحرف کند.

   دولت تدبیر و امید خوش حسابی اش را باز هم به اثبات رساند . دولتی که از زمان آغاز فعالیت در سال ٩٢ ، بدهی های دولت پیشین به مدال آوران را هم صاف کرده بود .

   دولتی که خوش حسابی در این جنگ اقتصادی شاخصه اوست تا تدبیر خوبی را همراه با تلاش کافی برای ایجاد آرامش در جامعه مخاطب گسترده خود به اثبات رساند .
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 25,200,539
تعداد بازدید امروز : 2,094
تعداد بازدید دیروز : 16,149
آخرین به روزرسانی : 1398/08/22