امروز : یکشنبه 03 شهریور 1398
   
  • دکتر صالحی امیری: امسال سال مهمی برای تعالی ورزش است/ این مجموعه برای توسعه وموفقیت ورزش تلاش می کند

   دکتر صالحی امیری: امسال سال مهمی برای تعالی ورزش است/ این مجموعه برای توسعه وموفقیت ورزش تلاش می کند

   ­رییس کمیته ملی المپیک در دیدار جامعه ورزش با فرزند یادگار امام امسال را سال مهمی برای تعالی ورزش ایران و ایستادن بر سکوهای افتخار دانست و اظهار داشت : انچه که می بینید نشاط وتلاش این مجموعه برای توسعه همه جانبه و‌موفقیت ورزش ایران است .   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان دکتر سیدرضا صالحی امیری که در دیدار جامعه ورزش و حوانان با حجت الاسلام والمسلمین سید حسن خمینی سخن می گفت از جماران به عنوان مکانی مقدس یاد کرد و گفت:پیش از این جماران همانند سایر محله های ایران عزیز ،یک مکان طبیعی بود اما با حضور امام راحل ،این مکان مقدس و دارای حریم وحرمت شد .
   وی با بیان این مطلب که روح امام ناظر و‌حاضر بر اعمال ماست، جوانان را مخاطب قرار داد و‌ گفت: این عزبزان کسانی هستند که در صحنه های مختلف می درخشند و برای کشور افتخار کسب می کنندو شادی را به مردم هدیه می کنند.
   رئیس کمیته ملی المپیک‌ به حاضران در این مراسم گفت : وقتی از امام‌سخن می گویبم از انسانی عالی قدر سخن می گوییم که باعث انسجام واتحاد یک ملت شدند،امام به ما شخصیتی ایرانی اسلامی وهویت داد و دلها را با یکدیگر پیوند زد و فضیلت جویی معرفت طلبی و اخلاق مداری را هدیه داد.

   او تاکید کرد : امام خمینی(ره) موجب وحدت یک ملت شد و به ما شخصیت ایرانی، اسلامی و هویت ملی بخشید در واقع آنچه را امروز داریم از فضائل اخلاقی امام است.

   دکتر صالحی امیری همچنین این نکته را مورد توجه قرار داد که گفتمان بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ،انسان سازی است در واقع هر انچه که امروز داریم از فضایل اخلاقی این انسان بزرگ است که برای ما به یادگار مانده است.
   وی در بخش دیگری از سخنانش حوزه ورزش را مورد توجه قرار دادو افزود: مجموعه وزارت ورزش و فدراسیون ها یک دل و یک صدا هستند تا امسال را به عنوان سال مهمی برای تعالی ورزش ایران رقم بزنند.
   او‌گفت: سال بعد برای ما ،سال قرار گرفتن بر روی سکوی های قهرمانی است و تلاش و نشاط جامعه ورزش برای رسیدن به این هدف بزرگ است.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 23,485,710
تعداد بازدید امروز : 12,592
تعداد بازدید دیروز : 23,095
آخرین به روزرسانی : 1398/06/03