امروز : پنجشنبه 28 شهریور 1398
   
  • برگزاری دوره آموزش کارشناسان توسعه ورزش مناطق روستایی و عشایری کشور

   برگزاری دوره آموزش کارشناسان توسعه ورزش مناطق روستایی و عشایری کشور

   دوره آموزش و بازآموزی کارشناسان توسعه ورزش مناطق روستایی و عشایری ادارات کل ورزش و جوانان سراسر کشور، به میزبانی کرمان برگزار می شود.


   دوره آموزش و بازآموزی کارشناسان توسعه ورزش مناطق روستایی و عشایری ادارات کل ورزش و جوانان سراسر کشور، به میزبانی کرمان برگزار می شود.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، این دوره آموزشی با هدف ارتقای کیفی و کمی ورزش در مناطق روستایی و عشایری، بررسی راهکارها و شرایط توسعه فعالیت بدنی در بین جامعه روستایی و عشایری و انجام برنامه های هماهنگ، یکپارچه و مستمر در راستای ارتقای سطح سلامتی و تندرستی روستائیان و عشایر کشور 21 تا 24 خردادماه برگزار می شود.

   دکتر عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی، نوری تمیز نماینده سازمان برنامه و بودجه، جعفری رئیس فدراسیون ورزش های روستایی و بازی های بومی محلی، کوچکیان نماینده وزارت کشور در حوزه آسیب های اجتماعی و پالوچ نائب رئیس انجمن علمی روستایی ایران از سخنرانان و مهمانان ویژه این دوره هستند.

   شایان ذکر است در دوره آموزش و بازآموزی کارشناسان توسعه ورزش مناطق روستایی و عشایری ادارات کل ورزش و جوانان سراسر کشور، برگزاری مسابقات و جشنواره ها و پایش و تجهیز فضاهای ورزشی مورد بحث و تبادل نظر قرار می گیرد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,100,435
تعداد بازدید امروز : 8,991
تعداد بازدید دیروز : 21,504
آخرین به روزرسانی : 1398/06/28