امروز : پنجشنبه 28 شهریور 1398
   
  • توسط مجتبی جوهری صورت پذیرفت

   ​اهدای نشان مروج فرهنگ پهلوانی به محسن هاشمی رفسنجانی

   ​اهدای نشان مروج فرهنگ پهلوانی به محسن هاشمی رفسنجانی

   ​در آستانه فرارسیدن هفته فرهنگ پهلوانی در سالجاری، مسوولین فدراسیون ورزشهای زورخانه ای و کشتی پهلوانی با رییس شورای اسلامی شهر تهران دیدار کردند.

   به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای زورخانه ای و کشتی پهلوانی، در این دیدار که عصرگاه روز دوشنبه برگزار شد، مجتبی جوهری، رئیس فدراسیون، سیدعبداله سجادی، نایب رییس فدراسیون و محمد جعفرپور، دبیرکل فدراسیون حضور داشتند.
   گفتنی است: در ابتدای این نشست جوهری به ارائه گزارش عملکرد و اقدامات فدراسیون در راستای ترویج فرهنگ پهلوانی از طریق توسعه همگانی ورزش زورخانه ای پرداخت.
   اهدای نشان و شال مروج فرهنگ پهلوانی از سوی جوهری، رئیس فدراسیون ورزشهای زورخانه ای و کشتی پهلوانی و دبیر ستاد ترویج فرهنگ پهلوانی به مهندس محسن هاشمی رفسنجانی از دیگر برنامه های این دیدار بود.
   دکتر سیدعبداله سجادی نیز در این نشست سخنانی در رابطه با تاثیر مشارکت و حمایت نهادهای موثر همچون شوراهای اسلامی شهر در جهت سهولت در رونق بیش از پیش ورزشهای زورخانه ای و کشتی پهلوانی به عنوان یکی از ورزش های ملی و اصیل ایرانی میان اقشار مختلف جامعه را بیان کرد.
   این مراسم با ارائه راهکارهای لازم در جهت جذاب حمایت مادی و معنوی حداکثری نهادهای خصوصی و دولتی در جهت پیشبرد اهداف فدراسیون توسط محسن هاشمی رفسنجانی به پایان رسید.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,094,008
تعداد بازدید امروز : 2,564
تعداد بازدید دیروز : 21,504
آخرین به روزرسانی : 1398/06/28