امروز : یکشنبه 24 شهریور 1398
   
  • رئیس فدراسیون دوچرخه سواری :

   چهارمحال و بختیاری قابلیت تیدیل شدن به قطب برگزاری رقابت های بین المللی را دارد

   چهارمحال و بختیاری قابلیت تیدیل شدن به قطب برگزاری رقابت های بین المللی را دارد

   خسرو قمری با اشاره به اولین میزبانی کشور در رقابت بین المللی دوچرخه سواری کوهستان در چهارمحال و بختیاری، گفت: پیست استاندارد، دسترسی آسان، موقعیت خاص و شرایط استثنایی پیست بین المللی بروجن میتواند چهارمحال وبختیاری را به قطب برگزاری رقابت های بین المللی کشورمان تبدیل کند.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری، قمری امروز 21 خرداد ماه درحاشیه رقابت های بین المللی دوچرخه سواری"بام ایران" در چهارمحال و بختیاری، اظهار داشت: مسابقات دوچرخه سواری کوهستان بروجن در تقویم فدراسیون جهانی دوچرخه سواری ثبت شده است و دارای امتیاز المپیک است.
   وی ادامه داد: خوشبختانه مسابقات در سطح مطلوبی در حال برگزاری است و پیش از مسابقات نیز با حضور نماینده فدراسیون جهانی دوچرخه سواری دوره بازآموزی برای داوران در شهرستان بروجن برگزار شد.
   قمری میزبانی چهارمحال و بختیاری از این مسابقات را امکانی برای سنجش ظرفیت های ورزشی، اقامتی و فرهنگی و همچنین امتیاز و فرصت بزرگی برای توسعه ورزش در این استان دانست و گفت: پیست استاندارد، دسترسی آسان، موقعیت خاص و شرایط استثنایی پیست بین المللی بروجن میتواند چهارمحال وبختیاری را به قطب برگزاری رقابت های بین المللی کشورمان تبدیل کند.
   رئیس فدراسیون دوچرخه سواری ایران با اشاره به اینکه برگزاری این مسابقات در رشته کراس نیمه‌استقامت و استقامت است، تصریح کرد: این مسابقات در روز گذشته در بخش نیمه‌استقامت برگزار شد و در مسافت کمتر و امروز در بخش استقامت و در مسافت بیشتردر حال برگزاری است .
   قمری در پایان نیز در خصوص پیست دوچرخه سواری شهرستان بروجن خاطرنشان کرد: نماینده فدراسیون جهانی تمام جزئیات را برای میزبانی بررسی می‌کند و خوشبختانه این پیست از نظر فنی از استانداردهای لازم برخوردار است.
   گفتنی است رقابت های بین المللی دوچرخه سواری"بام ایران" به مدت 2 روز در پیست دوچرخه‌سواری سیاسرد بروجن در حال برگزاری است و دارای امتیاز حضور در المپیک 2020 توکیو است که نفرات برتر رنکینگ آسیا جواز حضور در المپیک را کسب می کنند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,022,365
تعداد بازدید امروز : 29,158
تعداد بازدید دیروز : 25,335
آخرین به روزرسانی : 1398/06/24