امروز : یکشنبه 24 شهریور 1398
   
  • تاج : به احتمال زیاد شهریور با تیم ملی ژاپن بازی می کنیم

   تاج : به احتمال زیاد شهریور با تیم ملی ژاپن بازی می کنیم

   رئیس فدراسیون فوتبال اظهار د اشت :با کمک سفارت ایران در توکیو گفت و گوهای مقدماتی برای برگزاری این بازی دوستانه میان دو تیم ایران و ژاپن را آغاز کرده ایم.

   مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال در گفت و گو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان درباره بازی تیم های ملی فوتبال ایران و ژاپن گفت : با کمک سفارت ایران در توکیو گفت و گوهای مقدماتی را برای برگزاری این بازی دوستانه آغاز کرده ایم.
   رییس فدراسیون فوتبال افزود : مطابق توافقی که با مقامات فدراسیون فوتبال داشتیم در صورتی که در انتخابی جام جهانی قطر در قاره آسیا با تیم ملی ژاپن در یک گروه قرار نگیریم به احتمال زیاد شهریور ماه در تهران یا توکیو دو تیم مقابل هم بازی دوستانه خواهند کرد.
   رحمانی سفیر ایران در ژاپن :با درخواست فدراسیون فوتبال برای برگزاری این بازی با مقامات ژاپنی گفت و گو کرده ایم
   رحمانی موحد سفیر ایران در ژاپن که بدلیل همراهی در سفر آینده شینزو آبه نخست وزیر ژاپن در تهران بسر می برد
   با اشاره به مذاکرات خود با مقامات فدراسیون فوتبال ژاپن افزود : درخواست فدراسیون فوتبال را در ملاقات با رییس فدراسیون فوتبال ژاپن مطرح که طرف ژاپنی ضمن تاکید بر اهمیت ایران در فوتبال آسیا و جهان ، آمادگی خود را برای توسعه همکاریها بویژه برگزاری بازی دوستانه اعلام نمود .
   وی ادامه داد : در چند ماه گذشته با تلاشهای انجام شده توسط سفارت کشورمان هماهنگی ها و اقدامات بسیار خوبی برای ارایه خدمات و تسهیلات بویژه حضور جامعه ایرانیان مقیم ژاپن با تیم های مختلف ورزشی از جمله باشگاه پرسپولیس در فینال لیگ آسیا و تیم ملی والیبال ایران در هفته دوم لیگ ملل جهان انجام شده است .
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,022,742
تعداد بازدید امروز : 29,535
تعداد بازدید دیروز : 25,335
آخرین به روزرسانی : 1398/06/24