امروز : یکشنبه 24 شهریور 1398
   
  • سرمربی تیم ملی تکواندو نوجوانان:مسابقات آسیایی تکواندو بانوان دست کمی از رقابت‌های جهانی ندارد/ مومن‌زاده و ولی‌نژاد را باید به شرایط مطلوب برسانیم

   سرمربی تیم ملی تکواندو نوجوانان:مسابقات آسیایی تکواندو بانوان دست کمی از رقابت‌های جهانی ندارد/ مومن‌زاده و ولی‌نژاد را باید به شرایط مطلوب برسانیم

   سرمربی تیم ملی تکواندو نوجوانان گفت: تلاش می‌کنیم بهترین نتیجه را کسب کنیم.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش وجوانان ؛ ندا زارع، درباره شرایط آمادگی ملی‌پوشان برای حضور در مسابقات آسیایی عنوان کرد: تمرینات را از ۱۴ اردیبهشت شروع کردیم و خوشبختانه تمرینات به صورت مستمر ادامه داشته تا به امروز و شرایط تیم در مجموع نیز خوب است.

   وی اضافه کرد: در این مدت سه دوره انتخابی درون اردویی برگزار کردیم که در هر مرحله ریزش داشتیم، در حال حاضر تیم اصلی مشخص شده و فقط یک وزن باقی مانده است که تا هفته آینده نیز تکلیف آن روشن خواهد شد.

   زارع درمورد حضور مهلا مومن‌زاده و یلدا ولی‌نژاد تصریح کرد: حضور این دو بازیکن به تیم انگیزه و روحیه می‌دهد ولی چون به تازگی از مسابقات جهانی برگشتند آمادگی مطلوب را ندارند اما سعی می‌کنیم در این زمان باقی مانده آنها را نیز به شرایط مطلوب برسانیم.

   سرمربی تیم ملی نوجوانان در پایان درباره شانس کسب مدال گفت: نمی‌توان پیش‌بینی کرد چون این مسابقات نیز دست کمی از مسابقات جهانی ندارد. تلاش می‌کنیم بهترین نتیجه را کسب کنیم.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,022,515
تعداد بازدید امروز : 29,308
تعداد بازدید دیروز : 25,335
آخرین به روزرسانی : 1398/06/24