امروز : یکشنبه 24 شهریور 1398
   
  • محمد علی حمزه پور: انتخاب زنجان به عنوان میزبان رویدادهای بین‌المللی ورزش برای از رشد و تعالی ورزش استان است

   محمد علی حمزه پور: انتخاب زنجان به عنوان میزبان رویدادهای بین‌المللی ورزش برای از رشد و تعالی ورزش استان است

   معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان: از ابتدای امسال برنامه ریزی بسیار خوبی برای برگزاری رویداد های مهم ورزشی و بین‌المللی در استان صورت گرفته است.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان، محمد علی حمزه پور امروز در گفت‌وگو با روابط عمومی این اداره کل با اشاره به پیگیری برنامه های ورزشی در بخش ها و رشته های مختلف در استان، اظهار کرد: از ابتدای امسال برنامه ریزی بسیار خوبی برای برگزاری رویداد های مهم ورزشی و بین‌المللی در استان صورت گرفته است.
   ❇️ معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان با اشاره به اینکه تابستان امسال زنجان میزبان اردوی های مختلف تیم های ملی خواهد بود، تصریح کرد: ورزش استان زنجان طی سال‌های گذشته همواره در مسیر رشد و تعالی قرار گرفته است.
   ❇️ وی بت اشاره به آمادگی زنجان برای میزبانی از مسابقات کیک بوکسینگ بین المللی و همچنین مسابقات بین المللی بسکتبال نوجوانان با حضور چندین کشور خارجی، گفت: همه این میزبانی ها حاکی از شرایط مطلوب زنجان برای برگزاری رویداد های مهم ورزشی است.
   ❇️ حمزه پور در پایان با بیان اینکه زنجان به عنوان یکی از 10 استان کشور در میزبانی دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر ورزش انتخاب شده است، گفت: برگزاری این مسابقات آینده ورزش کشور را تضمین و موجب بروز و کشف استعدادهای برتر ورزشی می‌شود.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,022,789
تعداد بازدید امروز : 29,582
تعداد بازدید دیروز : 25,335
آخرین به روزرسانی : 1398/06/24