امروز : یکشنبه 24 شهریور 1398
   
  • علی خلیلی: پیگیری تشکیل تیم فوتبال زنجان و حضور تیم در لیگ دسته دو فوتبال کشور در دیدار استاندار زنجان و مدیرکل ورزش و جوانان با رییس فدراسیون فوتبال

   علی خلیلی: پیگیری تشکیل تیم فوتبال زنجان و حضور تیم در لیگ دسته دو فوتبال کشور در دیدار استاندار زنجان و مدیرکل ورزش و جوانان با رییس فدراسیون فوتبال

   مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان : در المپیاد استعدادهای بر تر ورزشی میزبانی زنجان در 7 رشته ورزشی مشخص شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان علی خلیلی امروز در گفت‌وگو با روابط عمومی این اداره کل با اشاره به پیگیری رویدادهای حوزه ورزش و جوانان در استان، اظهار کرد: زنجان خود را برای میزبانی از مسابقات ملی و بین‌المللی در تابستان 98 آماده می‌کند.
   وی با بیان اینکه چندی پیش زنجان به عنوان یکی از 10 میزبان مسابقات استعدادهای برتر ورزشی انتخاب شد، گفت: بر همین اساس میزبانی زنجان در 7 رشته ورزشی مشخص شد.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان با بیان اینکه زنجان در ووشوی پسران، کونگ فوی پسران، سنگنوردی دختران و سنگنوردی پسران میزبان است، ابراز کرد: همچنین زنجان در رشته های واترپلو، کاراته پسران و تیراندازی پسران نیز به عنوان میزبان انتخاب شده است.
   وی همچنین از حضور خود به همراه استاندار زنجان در فدراسیون فوتبال کشور خبر داد و.گفت: در این دیدار موضوعات مختلف بحث و تبادل نظر شد کخ پیگیری تشکیل تیم فوتبال زنجان و حضور تیم در لیگ دسته دو فوتبال کشور از مهم ترین این مباحث بود.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,021,760
تعداد بازدید امروز : 28,553
تعداد بازدید دیروز : 25,335
آخرین به روزرسانی : 1398/06/24