امروز : پنجشنبه 30 آبان 1398
   
  • آغاز دوره بازآموزی روسای گروه و کارشناسان توسعه ورزش روستایی استان های کشور در کرمان

   آغاز دوره بازآموزی روسای گروه و کارشناسان توسعه ورزش روستایی استان های کشور در کرمان

   دوره آموزش و بازآموزی روسای گروه و کارشناسان توسعه ورزش مناطق روستایی و عشایری ادارت کل ورزش و جوانان کشور از امروز به مدت سه روز در هتل ایرانگردی کرمان آغاز شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان، وحید کریم زاده، سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان در دوره آموزش و بازآموزی روسای گروه و کارشناسان توسعه ورزش مناطق روستایی و عشایری ادارت کل ورزش و جوانان کشور که با حضور احمدی، معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان، حجتی مدیرکل دفتر توسعه ورزش مناطق روستایی و عشایری وزارت ورزش و جوانان و جعفری رئیس فدراسیون ورزش روستایی و بازی های بومی و محلی در هتل ایرانگردی کرمان در حال برگزاریست، ضمن خیرمقدم به حاضران در جلسه گفت: استان کرمان در سال گذشته شاهد اتفاقات خوبی در حوزه های ورزش روستایی، جوانان، ورزش قهرمانی و ... بود.
   وی مهمترین اتفاقات ورزشی استان کرمان طی سال گذشته را شامل برگزاری مجمع انتخاباتی سمن های جوانان کشور به میزبانی کرمان در حوزه جوانان و اعزام بهترین کاروان ورزشی کرمان در ادوار تاریخ با 23 نماینده به رقابت های آسیایی و پاراآسیایی 2018 جاکارتا در حوزه ورزش قهرمانی و ... برشمرد.
   کریم زاده افزود: در حوزه ورزش روستایی بالغ بر یک میلیارد تومان در قالب تجهیز 128 خانه ورزش روستایی و توزیع 600 پکیج ورزشی صرف شده است.
   وی در بخش دیگری از سخنانش ضمن قدردانی از خدمات امیری خراسانی مدیرکل سابق ورزش و جوانان استان، وی را انسانی بزرگ و وراسته ای عنوان و برایش آرزوی موفقیت کرد.
   کریم زاده ابراز امیدواری کرد: کرمان طی سه روز برگزاری این دوره بتواند میزبان خوبی برای نمایندگان استان های کشور باشد.
   گالری
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 25,278,284
تعداد بازدید امروز : 2,853
تعداد بازدید دیروز : 6,992
آخرین به روزرسانی : 1398/08/30