امروز : پنجشنبه 28 شهریور 1398
   
  • ساخت خوابگاه ورزشی اولویت اساسی استان

   ساخت خوابگاه ورزشی اولویت اساسی استان

   معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان خراسان شمالی هم در این نشست خبری چهارشنبه گفت

   معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان خراسان شمالی هم در این نشست خبری گفت: یکی از اولویت ها و نیاز اساسی بخش ورزش استان، ساخت خوابگاه ورزشی است و اجرای این زیرساخت، یکی از پیشنهادهای ما در سفر مقامات ارشد کشوری به استان است.

   محمد بروحی اظهار داشت: طرح توجیهی ساخت خوابگاه با ۴۰۰ نفر ظرفیت در حال تهیه است و پیگیر هستم تا اجرای آن محقق شود.

   وی با بیان اینکه خراسان شمالی خوابگاه برای ورزشکاران ندارد افزود: شماری از هیات های ورزشی، خوابگاه دارند اما این امکان، برای ما رضایت بخش نیست.

   بروحی تامین اعتبار برای سرعت بخشیدن به اجرای سالن ۶ هزار نفری ۱۹ مهر را از دیگر درخواست ها از کاروان دولت عنوان کرد و گفت: تلاش داریم اعتباری برای این پروژه ورزشی گرفته شود.

   معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان خراسان شمالی افزود: سالن ۶ هزار نفره اکنون ۴۰ درصد پیشرفت دارد و بر اساس برآوردهای سال گذشته، تکمیل آن ۴۰۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.

   وی گفت: با تامین ۸۰ میلیارد ریال، پروژه در دست اجراست و تلاش داریم تا با اجرای سقف سالن، از استهلاک بیشتر، زنگ زدگی و فرسودگی تجیهزات و امکانات جلوگیری شود.

   وی با اشاره به اجرای گودچوخه بجنورد گفت: برای اجرای این طرح تا کنون ۵ مییلیارد ریال هزینه شده و امسال ۱۰ میلیارد ریال برای آن، اختصاص یافته است.

   معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان خراسان شمالی در بخش دیگر سخنان خود با انتقاد از اینکه در اجرای پروژه های ورزشی، توازن میان شهرستان ها رعایت نشده است گفت: برخی شهرستان ها از جمله فاروج سرانه ورزشی بالا است وبرخی فضاها بلااستفاده مانده دارد اما در بجنورد مشکل فضای ورزشی داریم.

کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,100,435
تعداد بازدید امروز : 8,991
تعداد بازدید دیروز : 21,504
آخرین به روزرسانی : 1398/06/28