امروز : چهارشنبه 30 مرداد 1398
   
  • مجمع سالیانه هیئت سوارکاری استان البرز

   غفرانی: سوارکاری البرز می تواند بازویی توانمند برای فدراسیون باشد

   غفرانی: سوارکاری البرز می تواند بازویی توانمند برای فدراسیون باشد

   مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز در مجمع سالیانه هیئت سوارکاری، هیئت البرز را بازویی توانمند برای فدراسیون دانست.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ امیر غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز در مجمع سالیانه هیئت سوارکاری که صبح امروز در سالن اجتماعات این اداره کل برگزار شد با قدردانی از اقدامات صورت گرفته در هیئت، اظهار کرد: اهمیت سوار کاری از آنجایی مشخص می شود که این رشته یکی از ورزش های مورد تأکید معصومین و بزرگان دین بوده و در میان مردم نیز علاقمندان زیادی دارد.
   وی افزود: قطعا با توجه به پتانسیل بالای ورزشی البرز، با مدیریت و برنامه ریزی صحیح می توانیم سوارکاری استان را در سطح کشور، آسیا و حتی جهان مطرح کنیم.
   غفرانی با اشاره به حضور پر رنگ البرزی ها در مسابقات مختلف، تأکید کرد: سوارکاری البرز می بایست به سمتی پیش رود که بتواند در تیم ملی دارای جایگاه شود.
   وی ادامه داد: ورزشکاران البرز همواره نشان داده اند که علیرغم امکانات کم و محدود، عناوین و مقام های قابل توجهی را از آن خود کرده اند و سوارکاران استان نیز از این قضیه مستثنی نیستند.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز بیان کرد: همواره نگاه و لطف فدراسیون سوارکاری به البرز زیاد بوده و با قطعیت می گویم که سوارکاری البرز می تواند بازویی توانمند برای فدراسیون باشد.
   وی با اشاره به توانایی البرز در برگزاری مسابقات و میزبانی ها تصریح کرد: در همین جلسه برای اجرا و میزبانی از هر برنامه ای که دیگر استانها قادر به انجام آن نسیتند، اعلام آمادگی می کنیم.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 23,402,666
تعداد بازدید امروز : 16,327
تعداد بازدید دیروز : 19,103
آخرین به روزرسانی : 1398/05/30