امروز : جمعه 29 شهریور 1398
   
  • دکتر سلطانی فر : ورزشگاه 15 هزار نفری ارومیه هفته دولت افتتاح می شود

   دکتر سلطانی فر : ورزشگاه 15 هزار نفری ارومیه هفته دولت افتتاح می شود

   دکتر سلطانی فر در حاشیه دیدار تیم های والیبال ایران و لهستان گفت:
   ورزشگاه 15 هزار نفری ارومیه هفته دولت افتتاح می شود.

   به گزارش پایگاه ورزش و جوانان دکتر سلطانی فر گفت: ورزشگاه 15 هزار نفری ارومیه طبق وعده در شهریور ماه همزمان با هفته دولت افتتاح می شود. دکترمسعود سلطانی فر عصر شنبه در جریان سفر به آذربایجان غربی در بازدید از ورزشگاه 15 هزار نفری ارومیه اظهار داشت: ورزشگاه 15 هزار نفری شهید باکری ارومیه طبق وعده‌ای که به مردم این شهر و مسئولان دادیم شهریور امسال به بهره برداری می‌رسد.
   وی با اشاره به اهداف سفر خود به ارومیه بیان کرد: برای تماشای دیدار ایران مقابل لهستان این سفر انجام شده و امیدواریم روند پیروزی‌های تیم ملی استمرار داشته باشد.
   سلطانی فر با ابراز رضایت از عملکرد تیم ملی والیبال ایران اظهار داشت: ارومیه تا روز دوم مسابقات والیبال لیگ ملت‌ها به نحو احسن میزبانی کرده و توانسته انتظارات را برآورده کند.
   وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه خوشبختانه تا امروز ارومیه چهره موفقی از میزبانی به نمایش گذاشته است گفت: تیم ملی ایران تا امروز جزو مدعیان لیگ ملت‌ها بوده و امیدوارم این روند در بازی‌های آینده ادامه یابد.

   وی با اشاره به برنامه‌های سفر خود به ارومیه تصریح کرد: تماشای والیبال ایران در جام ملت‌ها، کلنگ زنی خانه جودو و بازدید از طرح‌های نیمه کاره ورزشی از اهم برنامه‌های سفر یک روزه من به ارومیه است.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,122,721
تعداد بازدید امروز : 13,936
تعداد بازدید دیروز : 17,341
آخرین به روزرسانی : 1398/06/29