امروز : پنجشنبه 25 مهر 1398
   
  • قهرمانی خراسان رضوی در مسابقات موتور کراس شرق کشور

   قهرمانی خراسان رضوی در مسابقات موتور کراس شرق کشور

   رئیس اداره ورزش و جوانان نیشابور گفت: مسابقات چندجانبه قهرمانی موتور کراس شرق کشور با قهرمانی تیم خراسان رضوی به پایان رسید.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان به نقل از پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، رضا ترشیزیان اظهار کرد: مسابقات موتورکراس چندجانبه منطقه ای شرق کشور که با حضور موتورکراسان شرق کشور در پیست موتور کراس درود برگزار شد.
   رئیس اداره ورزش و جوانان نیشابور بیان کرد: محمد حسن رنجبر از خراسان جنوبی، حجت حسینی از خراسان رضوی، اکبر بروشکی از خراسان رضوی، حسن برزو زاده از خراسان رضوی و علیرضا سهیلی در کلاس پیشکسوتان توانستند در این دوره مقام کسب کنند.
   ترشیزیان بیان کرد: در کلاس ۴۵۰ سی سی جوانان علی برزو زاده، محمد خانی و پوریا نجوی از خراسان رضوی به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.
   وی اظهار کرد: محسن نادری از کرمان، جواد بیدی از خراسان رضوی، محسن خدبور از خراسان جنوبی به ترتیب مقام های اول تا سوم را در کلاس ۲۵۰ جوانان از آن خود کردند.
   رئیس اداره ورزش و جوانان نیشابور گفت: علیرضا احمدی، دانیال صادقی، محمد جواد میرزائی و آرمان غلامی در کلاس ۸۵ به ترتیب مقام های اول تا چهارم را کسب کردند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,684,244
تعداد بازدید امروز : 7,874
تعداد بازدید دیروز : 10,880
آخرین به روزرسانی : 1398/07/25