امروز : پنجشنبه 25 مهر 1398
   
  • دیدار نماینده مردم بهبهان در مجلس شورای اسلامی با رئیس فدراسیون هندبال

   دیدار نماینده مردم بهبهان در مجلس شورای اسلامی با رئیس فدراسیون هندبال

   حبیب الله کشت زر نماینده مردم بهبهان و آغاجاری در مجلس شورای اسلامی با حضور در فدراسیون هندبال با علیرضا پاکدل رئیس فدراسیون دیدار و گفتگو کرد.

   به گزارش روابط عمومی فدراسیون هندبال، حبیب الله کشت زر نماینده مردم بهبهان و آغاجاری در مجلس شورای اسلامی با حضور در فدراسیون هندبال با علیرضا پاکدل رئیس فدراسیون در خصوص مسائل مرتبط با هندبال کشور خصوصا شهرستان بهبهان به بحث و تبادل نظر پرداختند.
   علیرضا پاکدل با اشاره به قدمت و پیشینه هندبال بهبهان در سطح کشور، این شهر را یکی از قطب های هندبال کشور دانسته و اظهار امیدواری کردند که با حمایت مسئولین خصوصا نماینده مردم بهبهان درمجلس شورای اسلامی، هندبال این شهر بار دیگر به روزهای اوج خود بازگردد.
   حبیب الله کشت زر نیز ضمن تبریک انتصاب دکتر پاکدل به سمت ریاست فدراسیون هندبال، به جایگاه هندبال در بین مردم این شهر پرداخته و ضمن قول مساعد مبنی بر حل مشکلات هندبال بهبهان و کمک به تیم های هندبال این شهر از رئیس فدراسیون خواستند تا حمایت و مساعد های لازم را از هندبال بانوان و آقایان این دیار هندبال خیز داشته باشند.
   در پایان این جلسه که آذرحزین رئیس هیات هندبال بهبهان و روسای کمیته های مسابقات، مربیان و استعدادیابی فدراسیون حضور داشتند، از طرف نماینده مردم بهبهان در مجلس شورای اسلامی لوح یادبودی به ریاست فدراسیون تقدیم گردید.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,684,861
تعداد بازدید امروز : 8,491
تعداد بازدید دیروز : 10,880
آخرین به روزرسانی : 1398/07/25