امروز : پنجشنبه 25 مهر 1398
   
  • حضور رئیس فدراسیون هندبال در مجلس شورای اسلامی و دیدار با دکتر عباسی عضو هیات رئیسه

   حضور رئیس فدراسیون هندبال در مجلس شورای اسلامی و دیدار با دکتر عباسی عضو هیات رئیسه

   دکتر عباسی نماینده مردم رودسر و املش و عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی: هندبال ایران ظرفیت های خوبی دارد و باید حمایت شود.

   به گزارش روابط عمومی فدراسیون هندبال، علیرضا پاکدل رئیس فدراسیون هندبال به همراه مهدی حامد حاجی پور مدیر اجرایی تیم های ملی با حضور در مجلس شورای اسلامی با دکتر اسدالله عباسی نماینده مردم رودسر و املش و عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی دیدار کردند. در این دیدار رئیس فدراسیون هندبال با تشریح وضعیت موجود هندبال ایران و توانمندی های این رشته ورزشی از دکتر عباسی خواستار حمایت و رفع موانع و مشکلات پیش روی فدراسیون شدند.
   در ادامه دکتر عباسی با اشاره به ظرفیتهای خوب هندبال ایران اظهار امیدورای کردند که با حمایت مجموعه ورزش کشور و رفع موانع موجود شاهد حضور پر قدرت این رشته ورزشی در میادین بین المللی باشیم، ایشان قول مساعد دادند که پیگیر مسائل و رفع مشکلات هندبال ایران باشند.
   در پایان جلسه علیرضا پاکدل با اشاره به حمایت و زحمات دکتر سلطانی فر در عرصه ورزش کشور اظهار امیدواری کرد که با حمایت نمایندگان مجلس شورای اسلامی از ورزش کشور و شخص وزیر شاهد ادامه روند رو به رشد ورزش ایران باشیم.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,685,391
تعداد بازدید امروز : 9,021
تعداد بازدید دیروز : 10,880
آخرین به روزرسانی : 1398/07/25