امروز : پنجشنبه 25 مهر 1398
   
  • ارومیه میزبان مرحله مقدماتی فوتسال قهرمانی آسیا با حضور نمایندگان AFC

   ارومیه میزبان مرحله مقدماتی فوتسال قهرمانی آسیا با حضور نمایندگان AFC

   نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا برای بازدید از امکانات ارومیه برای میزبانی مسابقات مقدماتی فوتسال قهرمانی آسیا با مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی دیدار کردند.

   به گزارش پایگاه خبری ورزش و جوانان آذربایجان غربی، ظهر امروز ریموند باسکاران و آلن پانگ نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا بهمراه داود پرهیزکار رییس کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال و امیر خسروی مشاور دبیرکل فدراسیون فوتبال با هدف بازدید از امکانات میزبانی ارومیه از مسابقات مقدماتی فوتسال آسیا با چمن‌گلی مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی دیدار کردند.
   در این جلسه عبدالله چمن‌گلی مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان‌غربی ضمن خیر مقدم به نمایندگان AFC گفت: ارومیه با میزبانی از مسابقات مختلف نشان داد که هواداران این شهر، هوادارانی ورزش دوست و با فرهنگ هستند و استان آذربایجان غربی با وجود مسئولانی یکدل و استاندار ورزش دوست می تواند میزبانی قابل قبول در مسابقات مختلف ورزشی داشته باشد.
   وی ادامه داد: ارومیه غیر از میزبانی لیگ ملت های والیبال، امسال میزبان مسابقات بین المللی کشتی، مسابقات بوکس آسیا، مسابقات جهانی کبدی و همچنین مسابقات بین المللی دوچرخه سواری خواهدبود.
   ریموند نماینده فدراسیون فوتبال آسیا هم با قدردانی از میزبانی ایران از مسابقات مختلف و مسئولان استان آذربایجان غربی گفت: بی شک شور و شوق تماشاگران در ایران مثال زدنی است و امیدواریم بتوانیم شاهد میزبانی شایسته ای در ارومیه برای مسابقات مقدماتی فوتسال آسیا باشیم.
   نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا و فدراسیون فوتبال ایران بعد از دیدار با مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان‌غربی قرار است از سالن‌های 6000 نفری غدیر، 3000نفری شهیدان آهندوست و 2 سالن دیگر ارومیه و همچنین 3 هتل‌ این شهر بازدید کنند.
   با پیگیری‌های محمدمهدی شهریاری استاندار آذربایجان‌غربی، قرار است مسابقات مقدماتی فوتسال قهرمانی آسیا در ارومیه برگزار شود.
   شایان ذکر است مسابقات مقدماتی فوتسال آسیا با حضور 7 تیم ایران، افغانستان، جمهوری قرقیز، تاجیکستان، ترکمنستان، ازبکستان و نپال طی روزهای 24 مهرماه تا 5 آبان ماه برگزار و 4 تیم برتر جواز صعود به مرحله نهایی که در ترکمنستان برگزار خواهد شد،را کسب خواهندکرد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,684,861
تعداد بازدید امروز : 8,491
تعداد بازدید دیروز : 10,880
آخرین به روزرسانی : 1398/07/25