امروز : پنجشنبه 25 مهر 1398
   
  • ❇️مهدی تاج در نشست مشترک وزیر ورزش و جوانان با روسای فدراسیونها:

   تاکنون چنین افتخاراتی در فوتبال نداشته ایم/فدراسیون های ورزشی باید سخنگو داشته باشند

   تاکنون چنین افتخاراتی در فوتبال نداشته ایم/فدراسیون های ورزشی باید سخنگو داشته باشند

   رییس فدراسیون فوتبال در نشست مشترک وزیر ورزش و جوانان با روسای فدراسیونهابا اشاره به افتخار ات فوتبال طی چهار ساله گذشته تاکید کرد که فدراسیونها برای تبیین افتخارات شان باید سخنگو داشته باشندتا در این ارتباط به مردم اطلاع رسانی کنند.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان مهدی تاج ضمن ارائه گزارشی از نشست مشترک نمایندگان مجلس شورای اسلامی ووزیر ورزش و جوانان با مثبت خواندن نتابج این گفت و گو ها اطهار داشت: فوتبال گستردگی بسیاری دارد و سالی 5 تا 6 هزار مسابقه فوتبال در کشور برگزار می کنیم که طبیعی است در برخی از آنها چالش و مشکلاتی به وجود آید و این چالشها که در تمام دنیا هم وجود دارد.

   وی افزود‌: فوتبال دستاوردها و افتخارات زیادی در سال گذشته داشته است. چه قبل از انقلاب و چه بعد از انقلاب تا کنون چنین افتخاراتی در فوتبال نداشته ایم و این حرف نیست و با آمار مستند صحبت می کنیم.

   رییس فدراسیون فوتبال همچنین بیان کرد :فدراسیون فوتبال و باشگاههای استقلال و پرسپولیس مبالغ زیادی از فیفا طلب دارند که اگر می توانسیم آنها را وصول کنیم این قدر مشکل مالی وجود نداشت و باید فکری برای حل این مشکل بشود.

   او تاکید کرد که با همه این مشکلات فوتبال ایران به راه خودش ادامه داده و می دهد . همین الان از مسابقات زیر 20 سال فوتسال آسیا داریم میزبانی می کنیم.

   تاج در پایان سخنانش پیشنهاد کرد :معتقدیم فدراسیون های ورزشی باید سخنگو داشته باشند و باید از مواضع خود محکم دفاع کنند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,684,244
تعداد بازدید امروز : 7,874
تعداد بازدید دیروز : 10,880
آخرین به روزرسانی : 1398/07/25