امروز : شنبه 27 مهر 1398
   
  • جلسه مشترک دکتر سلطانی فر با روسای فدراسیون های ورزشی

   دکترداورزنی :ورزشکارانی که برای المپیک ۲۰۲۰کسب سهمیه کنند به مدت یک سال ماهانه ۵ میلیون تومان کمک هزینه دریافت می کنند

   دکترداورزنی :ورزشکارانی که برای المپیک ۲۰۲۰کسب سهمیه کنند به مدت یک سال ماهانه ۵ میلیون تومان کمک هزینه دریافت می کنند

   معاون توسعه ورزش قهرمانی و همگانی وزارت ورزش و جوانان در جلسه مشترک دکتر سلطانی فر با روسای فدراسیون های ورزشی تاکید کرد : هر ورزشکاری در هر زمان سهمیه المپیک ۲۰۲۰ را کسب کند طبق مصوبه وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک از تیر ماه ۹۷ به مدت یک سال هر ماه مبلغ ۵ میلیون تومان کمک هزینه دریافت می کند.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، محمدرضا داورزنی در جلسه مشترک دکتر سلطانی فر با روسای فدراسیون های ورزشی اظهار داشت :به یاری خدا و با پیگیری ها و تلاش های بسیار زیادی که از ابتدای تاسیس وزارت ورزش و جوانان انجام شد دستگاه ورزش کشور صاحب قانون شد .

   او توضیح داد: قانون وظایف وزارت ورزش و جوانان نهایتا در مجلس شورای اسلامی به تصویب رسید و امیدواریم هرچه سریعتر مراحل ابلاغ آن هم انجام شود تا ملاک عمل برای همه ارکان وزارتخانه باشد.

   معاون وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اهمیت گزارش نویسی پس از سفرهای برون مرزی افزود : سرپرستان تیم ها موظف هستند بلافاصله گزارش سفر را به فدراسیون مربوطه و وزارت ورزش و جوانان ارائه دهند. همچنین ارسال درخواست برای سفرها به شورای برون مرزی حتما به موقع انجام شود.

   او گفت : فدراسیون های ورزشی باید با ادارات کل ورزش و جوانان استان ها و هیات های ورزشی به عنوان بازوهای خود در تعامل کامل باشند تا کار به حکمیت وزارت ورزش و جوانان نکشد.
   دکتر داورزنی همچنین گفت : هر ورزشکاری که در هر زمان سهمیه المپیک ۲۰۲۰ را کسب کند طبق مصوبه وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک از تیر ماه ۹۷ به مدت یک سال هر ماه مبلغ ۵ میلیون تومان کمک هزینه دریافت می کند.

   معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای ادامه داد: بعد از حادثه ناگوار سیل که جامعه ورزش کشور اولین واکنش و کمک ها را به آن انجام داد مقر شد با همکاری بسیج دستگاه های مختلف به ساختن خانه برای سیل زدگان بپردازند که سهم دستگاه و جامعه ورزش کشور ۷۰ واحد مسکونی در خرم آباد شد.
   او‌گفت : امیدواریم با تشکیل یک کمپین ویژه و کمک کلیه جامعه ورزش اعم از ورزشکاران ، فدراسیون ها، مربیان و مدیران استانی این بار هم جامعه ورزش همچون کمک در حادثه سیل روسفید و پیشقدم باشد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,710,341
تعداد بازدید امروز : 5,325
تعداد بازدید دیروز : 13,531
آخرین به روزرسانی : 1398/07/26