امروز : پنجشنبه 25 مهر 1398
   
  • عبدالحمید احمدی: افتتاح موزه ملی ورزش، المپیک و پارالمپیک یک کار ماندگار در تاریخ ورزش کشور بود

   عبدالحمید احمدی: افتتاح موزه ملی ورزش، المپیک و پارالمپیک یک کار ماندگار در تاریخ ورزش کشور بود

   معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان در جلسه مشترک دکتر سلطانی فر با روسای فدراسیون ها گفت: با بیست و چهار فدراسیون ورزشی و تفاهم نامه هایی در خصوص توسعه ورزش همگانی امضا کرده ایم و این روند ادامه دارد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان عبدالحمید احمدی در ابتدای صحبت های خود گفت: از سال ۹۲ تلاش بسیار زیادی برای تدوین قانون وظایف و مسئولیت ها در وزلرت ورزش و جوانان انجام شد که در نهایت امسال در مجلس شورای اسلامی به تصویب رسید و امیدواریم هرچه سریعتر مراحل ابلاغ آن هم انجام شود.
   وی افزود: از همکاری تمام فدراسیون ها برای اجرای برنامه های ماه مبارک رمضان، روز جهانی قدس، مراسم سالروز ارتحال امام راحل، مراسم تجلیل از جوانمردان ورزش کشور توسط فدراسیون ها و ورزشکاران تشکر می کنم و مراسم روز فرهنگ پهلوانی را هم پیش رو داریم که پهلوانی یکی لز هویت های اصلی ورزش ما و گسترش آن بر همه واجب است.
   معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان ادامه داد: افتتاح موزه ملی ورزش، المپیک و پارالمپیک یک کار ماندگار در تاریخ ورزش کشور بود و باید اقدامات بیشتری برای تقویت این موزه برای رسیدن به نقطه مطلوب انجام شود.
   احمدی تاکید کرد: همکارانم در واحد توسعه ورزش همگانی با ۲۴ فدراسیون نشست داشته و تفاهم نامه هایی امضا کردند و اکنون جمعیت سازمان یافته ٢٤ فدراسیون ورزشی در حدود دومیلیون و دویست و دو هزار نفر در سال 1397 است که در سال ٩٨ این عدد به بیش از دوازده میلیون و دویست هزار نفر در سال 98 خواهد رسید و آماده تفاهم و حمایت از سایر فدراسیون ها نیز در حوزه ورزش همگانی هستیم.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,684,861
تعداد بازدید امروز : 8,491
تعداد بازدید دیروز : 10,880
آخرین به روزرسانی : 1398/07/25