امروز : شنبه 23 آذر 1398
   
  • بازدید وزیر ورزش و جوانان از پیست تارتان اردبیل

    بازدید وزیر ورزش و جوانان از پیست تارتان اردبیل

   وزیر ورزش و جوانان از پیست بزرگ تارتان اردبیل که در مجموعه ورزشی علی دایی اردبیل در حال ساخت است، بازدید کرد.

   به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل ، مسعود سلطانی فر در سفر خود به استان اردبیل به همراه بهنام جو استاندار اردبیل ، شکور پورحسین نماینده شهرستان پارس آباد
   ، فیضی نماینده اردبیل مردم اردبیل نیر نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی ، مازیار ناظمی مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل وزارت و آقاخانی مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل از پیست بزرگ تارتان دراردبیل بازدید کرد.
   بهنام جو استاندار اردبیل در این بازدید برای تأمین بخشی از نیاز اعتباری این طرح از منابع اعتباری استان وعده داد و اعلام کرد که در صورت تأمین تجهیزات، این طرح برای افتتاح در جریان سفر رئیس جمهوری به استان در نیمه تابستان آماده می‌شود.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل نیز در این بازید با اشاره به اجرای ۹۵ درصد از این طرح مهم ورزشی استان گفت: عملیات ساخت این پیست که از سال ۱۳۸۵ آغاز شده، تاکنون بیش از ۱۳۰ میلیارد ریال اعتبار صرف شده است.
   بهرام آقاخانی افزود: این پیست دارای تاییدیه استاندارد بالا برای برگزاری مسابقات داخل سالن بر روی پیست تارتان در سطح آسیایی و بین المللی بوده و در حال تکمیل مراحل نهایی ساخت است.
   وی اضافه کرد: برای تکمیل این طرح مهم ورزشی استان و تجهیز آن بیش از ۱۵۸ میلیارد ریال اعتبار نیاز است.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 25,797,477
تعداد بازدید امروز : 15,366
تعداد بازدید دیروز : 21,583
آخرین به روزرسانی : 1398/09/23