امروز : دوشنبه 31 تیر 1398
   
  • دکتر فضلی :طرح های پژوهشی باید به مطالبه مردمی تبدیل شود /سال گذشته 165 طرح پژوهشی را در سامانه سمات ثبت کرده ایم

   دکتر فضلی :طرح های پژوهشی باید به مطالبه مردمی تبدیل شود /سال گذشته 165 طرح پژوهشی را در سامانه سمات ثبت کرده ایم

   رئیس مرکز مطالعات و پژوهشهای راهبردی وزارت ورزش و جوانان گفت :طرح های پژوهشی باید به مطالبه مردمی تبدیل شوند که این مردم می تواند سمن ها ویا اساتید دانشگاه و حوزه ورزش و جوانان باشد.

   به گزارش پایگاه خبری ورزش و جوانان گیلان ، فضلی در همایش ارائه یافته های پژوهشی استان گیلان در حوزه ورزش و جوانان ، بر ضرورت درگیر شدن مدیران اجرایی با یافته های علمی و استفاده از برنامه های راهبردی در حوزه تصمیم سازی و تصمیم گیری سخن گفت. او افزود: با پشتیبانی حوزه وزارت در سال گذشته دو کنگره علمی بزرگ را در زمینه های ارتقای جایگاه ایران در المپیک و کنگره چالش ها و مسایل اجتماعی جوانان برگزار کردیم .
   رئیس مرکز مطالعات و پژوهشهای راهبردی وزارت ورزش و جوانان با تاکید براین نکته که پژوهش و دانش آکادمیک باید در بین مردم رسوخ پیداکند و بعنوان یک خواست ومطالبه همگانی مطرح شود ، یادآورشد: تحقیقاتی که در سال های اخیر در علوم مختلف انجام گرفته ایران را در سطوح مطرح جهانی قرار داده است .
   وی توجه به مسایل جوانان را هم متذکر شد و گفت: در حوزه استعداد یابی ،پرورش قهرمانان ،فعالیت های بدنی ای که با سلامت روان سرو کار دارد و نیز ارایه راه حل ها با پشتوانه علمی از محورهایی است که باید دراین راستاگام های اساسی برداریم .
   فضلی به تعبیری از رهبر معظم انقلاب در باره پژوهش اشاره کرد و گفت: اگر پژوهش نباشد چالشی مورد تفکر قرار نمی گیرد و و بواقع جامعه از حرکت بازمی ایستد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 22,748,877
تعداد بازدید امروز : 12,215
تعداد بازدید دیروز : 25,008
آخرین به روزرسانی : 1398/04/31