امروز : شنبه 02 شهریور 1398
   
  • مجتبی جانعلی : هشت زمین تنیس در استان سمنان احداث می شود

   مجتبی جانعلی : هشت زمین تنیس در استان سمنان احداث می شود

   مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان گفت: 2 زمین تنیس در شهرستان شاهرود، ۲ زمین تنیس در شهرستان گرمسار و چهار زمین تنیس در مجموعه چمران شهرستان سمنان در دست اجرا است.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان ؛ مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان با اشاره به امکان کاندیداتوری افراد واجد شرایط از تمام نقاط استان در مجمع های انتخاباتی هیات های ورزشی گفت: رئیس هیات ورزشی برای هر نقطه ای از استان باشد باید دفتر هیات را در مرکز این استان مستقر کند.
   مجتبی جانعلی روز دوشنبه در مجمع انتخاباتی هیأت تنیس استان سمنان در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان افزود: دفتر هیأت‌های ورزشی به منظور افزایش تعامل و ارتباط با اداره کل ورزش و جوانان باید در مرکز این استان مستقر شود.
   وی بیان کرد: هم افزایی هیأت‌های ورزشی با اداره کل ورزش و جوانان برای پیشبرد اهداف و افزایش کسب موفقیت‌ها ضروری است و منجر به توسعه رشته‌های ورزشی در استان می‌شود.
   جانعلی ادامه داد: ایجاد آرامش توسط روسای هیأت‌های ورزشی و دغدغه مندی آنان برای ورزشکاران رشته‌های ورزشی ارزشمند است.
   وی خاطرنشان کرد: اداره کل ورزش و جوانان به مطالبات ورزشکاران رشته‌های ورزشی از جمله تنیس توجه دارد و پیگیر مشکلات این قشر است.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان با اشاره به طرح‌های در دست اجرا رشته تنیس، اظهار داشت: اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان ۲ زمین تنیس در شهرستان شاهرود، ۲ زمین تنیس در شهرستان گرمسار و چهار زمین تنیس در مجموعه چمران شهرستان سمنان در دست اجرا دارد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 23,472,094
تعداد بازدید امروز : 22,071
تعداد بازدید دیروز : 18,380
آخرین به روزرسانی : 1398/06/02