امروز : شنبه 27 مهر 1398
   
  • با هدف ترویج فرهنگ پهلوانی

   ​آموزش هزار بسیجی توسط فدراسیون زورخانه ای

   ​آموزش هزار بسیجی توسط فدراسیون زورخانه ای

   ​به منظور همکاری گسترده فی ما بین سازمان ورزش بسیج مستضعفین و فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی در جهت استفاده بهینه از ظرفیت ها و توانایی های موجود تفاهم نامه ای منعقد گردید.

   به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی، بر همین اساس در این نشست که در ساختمان شماره 2 فدراسیون برگزار گردید، مجتبی جوهری(رییس فدراسیون)، مهدی میرجلیلی (رییس سازمان ورزش بسیج کشور)، سیدعبداله سجادی (نایب رییس فدراسیون) و محمد جعفرپور (دبیرکل فدراسیون) حضور داشتند.
   گفتنی است: هدف از انعقاد این تفاهم نامه توسعه کمی و کیفی ورزشی های زورخانه ای و تربیت نیروی انسانی در رشته های تحت پوشش فدراسیون برای توسعه همگانی این ورزش ملی و اصیل ایرانی اعلام گردیده است.
   ایجاد شرایط لازم به منظور انجام پروژه های مشترک آموزشی و پژوهشی در رشته ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی، بوجود آوردن تعامل کیفی میان هئیت های استانی فدراسیون و رده های تابعه بسیج در تربیت بدنی استانها، تشکیل کارگروه مشترک به منظور کاربردی شدن مفاد تفاهم نامه و ایجاد زمینه های لازم برای بهره مندی از کادر فنی و اماکن ورزشی دو طرف در سراسر کشور از مواردی است که در این تفاهم نامه از آن به عنوان فعالیت های مشترک یاد شده است.
   بنابراین گزارش، کمک به ترویج و گسترش این رشته در سطح حوزه های مقاومت محلات بسیج، همکاری در برگزاری جشنواره های استانی و کشوری ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی، معرفی افراد واجد الشرایط جهت شرکت در دوره های مربیگری،داوری،مرشدی به فدراسیون و فرهنگ سازی و ایجاد بستر مناسب برای گسترش این رشته در اماکن مذهبی و متبرکه از تعهدات سازمان ورزش بسیج کشور در این تفاهم نامه می باشد.
   آموزش 1000 نفر از بسیجیان واجد الشرایط معرفی شده از سازمان در دوره های مربیگری،داوری_مرشدی، حمایت و پشتیبانی جشنواره ها و مسابقات ورزشی بسیج به صورت استانی و کشوری، کمک به تامین و تولید اقلام و تجهیزات اولیه آموزشی ورزشهای زورخانه ای به حوزه های مقاومت محلات بسیج که در این رشته فعالیت دارند، تولید سی دی و کتب آموزشی برای تربیت بدنی استان ها و استفاده از کادر فنی و متخصص بسیج در تیم ها و مسابقات فدراسیون نیز از تعهدات فدراسیون در این تفاهم نامه محسوب می شود.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,710,924
تعداد بازدید امروز : 5,908
تعداد بازدید دیروز : 13,531
آخرین به روزرسانی : 1398/07/26