امروز : یکشنبه 28 مهر 1398
   
  • صدور مجوز مراکز مشاوره تخصصی ازدواج و تحکیم خانواده در یزد

   صدور مجوز مراکز مشاوره تخصصی ازدواج و تحکیم خانواده در یزد

   معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان یزد از صدور پروانه اشتغال و مجوز مراکز مشاوره تخصصی ازدواج و تحکیم خانواده در یزد خبر داد.


   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان به نقل از اداره کل ورزش و جوانان استان یزد احمد طالبی با اعلام این خبر گفت: وزارت ورزش و جوانان با هدف ترویج فرهنگ مشاوره ازدواج و ایجاد اشتغال برای فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد و دکترا در رشته های روانشناسی و مشاوره ، تفاهم‌نامه همکاری با سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور امضاء کرده است.
   وی افزود: براین اساس و با توجه به این تفاهم نامه همکاری ، پروانه اشتغال حرفه ای فارغ التحصیلان مذکور که متقاضی دریافت مجوز مرکز تخصصی مشاوره ازدواج و خانواده می باشند ، خارج از نوبت بررسی و در صورت حصول شرایط مجوز لازم صادر می شود.
   معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان یزد خاطرنشان کرد: در صدور مجوز متقاضیان مناطق محروم و کم برخوردار و شهرستان های استان در اولویت می باشند.
   طالبی ادامه داد: متقاضیان صدور مجوز این مراکز باید عضو نظام روانشناسی و مشاوره کشور و دارای حداقل 30 سال سن و متاهل باشند. متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره 36245858 داخلی 295 تماس حاصل فرمایند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,735,529
تعداد بازدید امروز : 15,620
تعداد بازدید دیروز : 14,893
آخرین به روزرسانی : 1398/07/28