امروز : یکشنبه 28 مهر 1398
   
  • با حضور دکتر سلطان حسینی

   نشست هم اندیشی مسئولین امور بانوان ادارات ورزش و جوانان استان اصفهان

   نشست هم اندیشی مسئولین امور بانوان ادارات ورزش و جوانان استان اصفهان

   نشست هم اندیشی مسئولین امور بانوان ادارات ورزش و جوانان شهرستان های استان اصفهان با حضور دکتر سلطان حسینی برگزار گردید.


   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان، نشست هم اندیشی مسئولین امور بانوان ادارات ورزش و جوانان شهرستان های استان اصفهان با حضور دکتر سلطان حسینی و نسرین شاکری فرد مدیرکل و مسئول امور بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار گردید.
   در این نشست که در اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان برگزار شد دکتر سلطان حسینی مدیر این اداره در ابتدا پیرامون افتخارآفرینی بانوان ورزشکاران استان توضیحاتی را ارائه داد و بیان داشت: این افتخاران مرهون زحمات مسئولین امور بانوان ادارات ورزش و جوانان، نواب رئیسان هیات های ورزشی و ... می باشد که از همه زحمت کشان حوزه ورزش بانوان تشکر می کنم.
   وی ادامه داد: برای توسعه ورزش بانوان و امور جوانان باید از همه ظرفیت ها در شهرستان ها بهره برد و باید برای رسیدن به اهداف متعالی ورزش بانوان با دیگر ارگان ها تعامل داشت.
   دکتر سلطان حسینی در پایان تاکید کرد: برنامه ریزی برای توسعه ورزش بانوان و امور جوانان بسیار مهم می باشد و با تصمیمات مطلوب می توان برنامه ها را اجرایی نمود.
   در ادامه نسرین شاکری فرد مسئول امور هماهنگی ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان ضمن قدردانی از زحمات مسئولین امور بانوان ادارات ورزش و جوانان شهرستان ها اظهار داشت: با توجه به منویات مقام معظم رهبری در خصوص حفظ سلامت، نشاط جامعه و توجه به ورزش بانوان، مسئولین در خصوص غنی سازی اوقات فراغت آنها، اولویت های خود را در جهت برنامه ریزی و اجرای طرح های ملی اوقات فراغت بانوان و جشنواره نشاط، تندرستی و ورزش های تطبیقی قرار دهند.
   وی ضمن تاکید بر حمایت از ورزشکاران استانی و ملی توسط مسئولین امور بانوان ادارات ورزش و جوانان شهرستان ها پیگیری مجدانه مورد نیاز قهرمانان را خواستار شدند.
   نسرین شاکری فرد پیرامون تدوین و اجرای برنامه های ویژه دهه کرامت، عفاف، حجاب و همچنین تقدیر از ورزشکاران بانوی با اخلاق که ضمن رعایت حجاب بر سکوهای قهرمانی می درخشند را تاکید نمود.
   در ادامه مسئولین امور بانوان ادارات ورزش و جوانان شهرستان های استان اصفهان نقطه نظرات خود را ارائه کردند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,735,126
تعداد بازدید امروز : 15,217
تعداد بازدید دیروز : 14,893
آخرین به روزرسانی : 1398/07/28