امروز : یکشنبه 28 مهر 1398
   
  • با حضور مدیرکل دفتر برنامه ریزی و توسعه اجتماعی جوانان

   نشست دستگاه ها و اعضای هیئت علمی برای تدوین محتوای کارگاه های آموزشی پیش از ازدواج برگزار شد

   نشست دستگاه ها و اعضای هیئت علمی برای تدوین محتوای کارگاه های آموزشی پیش از ازدواج برگزار شد

   نشست دستگاه ها و اعضای هیئت علمی برای تدوین محتوای کارگاه های آموزشی پیش از ازدواج با حضور اعظم کریمی مدیرکل دفتر برنامه ریزی و توسعه اجتماعی جوانان برگزار شد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، صبح امروز نشست دستگاه ها و اعضای هیئت علمی برای تدوین محتوای کارگاه های آموزشی پیش از ازدواج با حضور اعظم کریمی مدیرکل دفتر برنامه ریزی و توسعه اجتماعی جوانان وزارت ورزش و جوانان و نمایندگان دستگاه های متولی این حوزه در ساختمان جوانان وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.
   اعظم کریمی در این جلسه با اشاره به ماموریت وزارت ورزش و جوانان در برگزاری کارگاه های آموزشی قبل از ازدواج گفت: اولین جلسه کمیته تخصصی سرفصل های آموزش قبل از ازدواج جوانان با حضور نمایندگان متخصص و صاحب تجربه دستگاه‌های دولتی و سازمان های غیردولتی و جمعی از صاحب‌نظران و اساتید متخصص و باتجربه در این حوزه چندی پیش برگزار شد که پس از طرح دیدگاه‌ها و نظرات اعضا در خصوص رویکردهای اصلی و ضروری در تدوین این سرفصل‌ها مقرر شد ابتدا با همکاری انجمن مشاوره ایران متن پیش‌نویس تهیه و سپس در کمیته علمی با حضور نمایندگان دستگاه‌ها مورد بحث و بررسی بیشتر قرار بگیرد.
   وی افزود: یک کمیته علمی تشکیل دادیم تا از این پس با مشاوره هم به محتوای مناسب قابل بهره برداری برای همه دستگاه ها در خصوص برگزاری کارگاه های آموزشی پیش از ازدواج برسیم.
   مدیرکل دفتر برنامه ریزی و توسعه اجتماعی جوانان گفت: با این روش می توانیم از برگزاری کارگاه های آموزشی توسط دستگاه ها، بدون محتوی موثر علمی و کارآمد جلوگیری کنیم و امیدوارم با کمک شما محتوای خوبی در این خصوص تهیه کنیم.
   کریمی با بیان این که 16 ساعت برای کارگاه های آموزشی پیش از ازدواج در نظر گرفته شده است افزود: این زمان با توجه به همه ظرفیتهای دستگاه ها, استانها, اعتبارات و ... است و سرفصل های آموزش های قبل از ازدواج برای مخاطبان جوان با توجه به این موضوعات تدوین شده که امروز با مشورت و کمک شما این سرفصلها را بررسی خواهیم کرد تا به جمع بندی و محتوای خوبی برسیم.
   در این جلسه نمایندگان دستگاه های متولی ازدواج نظرات انتقادات و پیشنهادات خود را مطرح کردند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,735,589
تعداد بازدید امروز : 15,680
تعداد بازدید دیروز : 14,893
آخرین به روزرسانی : 1398/07/28