امروز : یکشنبه 28 مهر 1398
   
  • افتتاحیه تجهیز 70 روستا در سطح استان البرز به وسایل ورزشی

   غفرانی: با تجهیز خانه های ورزش روستایی شاهد توسعه ورزش در هر دو بُعد قهرمانی و همگانی خواهیم بود

   غفرانی: با تجهیز خانه های ورزش روستایی شاهد توسعه ورزش در هر دو بُعد قهرمانی و همگانی خواهیم بود

   مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز، تجهیز خانه های ورزش روستایی را زمینه ساز توسعه ورزش در هر دو بُعد قهرمانی و همگانی دانست.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ امیر غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز صبح امروز در جشنواره ورزش همگانی و بازیهای بومی محلی استان البرز و افتتاحیه تجهیز 70 روستا به وسایل ورزشی اظهار کرد: ورزش در روستاها برای وزارت ورزش و جوانان و به طبع آن برای اداره کل ورزش و جوانان البرز بسیار با اهمیت است
   وی افزود: امروز ۷۰ روستا به همت هیئت ورزشهای همگانی استان به لوازم ورزشی تجهیز می شوند که ای اقدام کاری بزرگ و برای اولین بار در سطح کشور انجام می شود.
   غفرانی با بیان این که همکاری دهیاران در جهت رشد ورزش استان بسیار اثرگذار است، ادامه داد: با تجهیز خانه های ورزش روستایی شاهد توسعه ورزش چه در بعد قهرمانی و چه همگانی خواهیم بود.
   وی خاطرنشان کرد: مطمئنا در همین خانه های ورزش روستایی می توان استعدادهای زیادی را برای آینده ورزش استان و کشور شناسایی و پرورش داد.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان تصریح کرد: ورزش همگانی پایه و اساس ورزش قهرمانی است که توجه به آن می تواند بسیاری از آسیب های اجتماعی از جمله محیط های روستایی را نیز کاهش دهد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,734,097
تعداد بازدید امروز : 14,188
تعداد بازدید دیروز : 14,893
آخرین به روزرسانی : 1398/07/28