امروز : یکشنبه 28 مهر 1398
   
  • افتتاحیه تجهیز 70 روستا در سطح استان البرز به وسایل ورزشی

   درویش پور: بر توسعه و تعمیق فضاها و زیر ساختهای ورزشی تاکید داریم

   درویش پور: بر توسعه و تعمیق فضاها و زیر ساختهای ورزشی تاکید داریم

   معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز بر بر توسعه و تعمیق فضاها و زیر ساختهای ورزشی در سطح استان تأکید کرد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ علی درویش پور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز باحضور در جشنواره توسعه ورزش همگانی و بازیهای بومی محلی و افتتاحیه تجهیز 70 روستا در سطح استان البرز به وسایل ورزشی که صبح امروز در ورزشگاه انقلاب اسلامی کرج برگزار شد، اظهار کرد: امروز انسان و جامعه سالم هدف ماست که این مهم با توجه به ورزش تحقق می یابد و بدن سالم به ورزش حاصل می شود.
   وی افزود: در دنیای امروز عقلانیت بدن های سالم است که قطار توسعه را سرعت می بخشد و باعث رشد کارآفرینی و بهره وری بیشتر جوامع می شود.
   درویش پور با بیان این که "نشاط عمومی از راه ورزش حاصل خواهد شد" گفت: باور داریم ورزش بهترین راه برای مقابله با معضلات و آسیب های اجتماعی است.
   وی تجهیز ۷۰ روستا به لوازم ورزشی را کاری بزرگ و با اهمیت دانست و عنوان کرد: بر توسعه و تعمیق فضاها و زیر ساختهای ورزشی تاکید داریم.
   معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز تصریح کرد: از هیئت ورزشهای همگانی استان البرز و اداره کل ورزش و جوانان برای انجام این حرکت ارزشمند قدردانی می کنیم.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,734,426
تعداد بازدید امروز : 14,517
تعداد بازدید دیروز : 14,893
آخرین به روزرسانی : 1398/07/28