امروز : یکشنبه 28 مهر 1398
   
  • افتتاحیه تجهیز 70 روستا در سطح استان البرز به وسایل ورزشی

   حجتی: تجهیز ۷۰ روستا در سطح استان البرز به امکانات ورزشی، حرکتی قابل تقدیر و ارزشمند است

   حجتی: تجهیز ۷۰ روستا در سطح استان البرز به امکانات ورزشی، حرکتی قابل تقدیر و ارزشمند است

   مدیرکل دفتر توسعه مناطق روستایی و عشایری وزارت ورزش و جوانان تجهیز ۷۰ روستا در سطح استان البرز به امکانات ورزشی را حرکتی قابل تقدیر و ارزشمند دانست.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورز و جوانان استان البرز؛ رضا حجتی مدیرکل دفتر توسعه مناطق روستایی و عشایری وزارت ورزش و جوانان باحضور در جشنواره توسعه ورزش همگانی و بازیهای بومی محلی و افتتاحیه تجهیز 70 روستا در سطح استان البرز به وسایل ورزشی، اظهار کرد: هم اکنون 60 هزار روستا با جمعیتی بالغ بر 25 میلیون نفر در کشور داریم که متأسفانه نیمی از این جمعیت از هیچ گونه امکانات ورزشی برخوردار نیستند.
   وی تأکید کرد: بیاد سعی کنیم تا امکانات بصورت عادلانه در اختیار روستائیان نیز قرار گیرد.
   حجتی با بیان این که " تجهیز ۷۰ روستا در سطح استان البرز به امکانات ورزشی، حرکتی قابل تقدیر و ارزشمند است" گفت: از هیئت ورزشهای همگانی و اداره کل ورزش و جوانان استان البرز به جهت انجام این حرکت بزرگ قدردانی می کنیم.
   وی با بیان این که "همه می بایست در جهت توسعه ورزش در روستاها تلاش کنند" خاطرنشان کرد: روستاها برای برخورداری از امکانات ورزشی به کمک و یاری شهر نشینان نیاز دارند.
   مدیرکل دفتر توسعه مناطق روستایی و عشایری وزارت ورزش و جوانان تصریح کرد: در کشور ما بسیاری از مردم چه در روستا و چه در شهر با مشکل اضافه وزن و در ادامه بسیاری از بیماری ها مواجه هستند که این مشکلات تنها با توجه به ورزش خصوصا در بُعد همگانی قابل حل است.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,735,307
تعداد بازدید امروز : 15,398
تعداد بازدید دیروز : 14,893
آخرین به روزرسانی : 1398/07/28