امروز : یکشنبه 28 مهر 1398
   
  • افتتاحیه تجهیز 70 روستا در سطح استان البرز به وسایل ورزشی

   شمیرانی: رویکرد ما توزیع عادلانه ی لوازم و امکانات ورزشی در شهرها و روستاها است

   شمیرانی: رویکرد ما توزیع عادلانه ی لوازم و امکانات ورزشی در شهرها و روستاها است

   معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل و سرپرست هیئت ورزشهای همگانی استان البرز، رویکرد این هیئت را توزیع عادلانه ی لوازم و امکانات ورزشی در شهرها و روستاها عنوان کرد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ قدرت الله شمیرانی معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل و سرپرست هیئت ورزشهای همگانی استان البرز در حاشیه جشنواره توسعه ورزش همگانی و باریهای بومی محلی و افتتاحیه تجهیز 70 روستا در سطح استان البرز به وسایل ورزشی، اظهار کرد: هیئت ورزش های همگانی حامی توسعه ورزش در روستاها است و همواره سعی بر این داشته ایم تا همه ی استان از امکانات و شرایط انجام ورزش همگانی برخوردار شوند.
   وی افزود: رویکرد ما توزیع عادلانه ی لوازم و امکانات ورزشی در شهرها و روستاها است که در همین راستا امروز در حرکت جهادی و بی نظیر 70 روستا درسطح استان البرز به وسایل ورزشی تجهیز شدند.
   شمیرانی تأکید کرد: بهترین راه کار مقابله با معضلات و آسیب های اجتماعی توجه به ورزش بویژه در بُعد همگانی آن است.
   وی با اشاره به تداوم این حرکت، عنوان کرد: قطعا تلاش خواهیم کرد تا از درون همین خانه های ورزش روستایی، استعدادهای ورزشی را شناسایی کرده و به تیم های منتخب شهرستان و استان در رشته های مختلف معرفی کنیم.
   معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل و سرپرست هیئت ورزشهای همگانی استان البرز تصریح کرد: امروزو شاهد اقدامی بزرگ و کاملا عملیاتی در جهت توسعه ی ورزش همگانی استان البرز بودیم که آثار مثبت و دستاوردهای آن در سلامت جامعه و همچنین آینده ی ورزش استان پدیدار خواهد شد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,734,097
تعداد بازدید امروز : 14,188
تعداد بازدید دیروز : 14,893
آخرین به روزرسانی : 1398/07/28